Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

srdjan014 je napisao(la):
Hehee, Muhammed Hamidi iz Londona UK, super lik... on mi je i dao prijeko potrebne informacije na njihovom http://uk-mkivs.net forumu
Imam ga i na skajpu, sat vremena mi je objašnjavao kako je podešavao AirRide na X5 točkovima :D
Imam tonu njegovih slika što mi je poslao na meil...

Ko bi rek'o, i kod njih ima raje voljne pomoć, makar bili i 2000km daleko.. :123:


svaka čast za njega i za tebe a sumnjam da bi ti ovdje kod nas netko pomogo neboj se sretno dalje....
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI 19" in progress

Hvala obojici na podršci... ;)


Za*ebano je kod nas za nabaviti dijelove. Čak i kad' imaš pare ne možeš kupiti ono što hoćeš :icon_mad:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Nisam ni cuo da se ovde kod nas prica o ovakom setup-u a kamoli da neko pakuje to,tako da svaka cast,nadam se da ces to sloziti da bude bas kao sto si zamislio :cool:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Znaci extra Srdjo, ovo sam jos davno gledao kako na ovom plavom golfu tako i na jednom paji poput mog i razmisljao sam da se upustim u takvo sto al' je nedostajalo kako hrabrosti tako i volje... :cool::cool:

Al' zato mi je sad drago da si ti krenuo i upustio se u takvo sto, sto znaci da cu imati od koga pokupiti savjete i nacin prepravke iako ugrubo znam postupak tj. predpostavljam da ces ici sa adapterima i to nebi bio problem da visina tj. spustanje ne prestavlja problem tako da tu ima mnogo problema a malo prostora za tocak i gumu...:D

Uglavnom, iskreno, dao si mi povod da u nekom narednom periodu ( ili kad vidim kako ispadne kod tebe :D :p ) nesto slicno uradim. ;)

Srecno i obavjestavaj nas kako teku radovi. :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

fin golfic pravo,,,al trebas brate mili javit kad dolazis u modricu kod sukia,,da i ja navrnem malo,,suki ti je daleko od mene 10min pjesobusom,,,,i sretno u nastavku projekta,,cut cemo se na face-u u vezi prepravki na turbini :D
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Hvala drugari :cool:

Marex, adapteri su gotovi i to ( pazi sad ) sa 5/120 na 5/100 i 5/112 glavčinu, dakle, paše i na passat-a :D



@Cruel
Ostavi mi broj na FB, javim se naravno. Doću da pokažem 19" setup Sukiju uživo :D
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

mozes li mi napisati na PM vezano za adaptere, ko ti je radio i cijena... molim te

svaka cast na radovima ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Evo ti ovdje, ako još koga bude zanimalo, Suki je radio, cijena 300KM sa šarafima. Sve spremno za montažu. Probao, sve sjeda u stotu ;)
 
Legend
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

srdjan014 je napisao(la):
Hvala drugari :cool:

Marex, adapteri su gotovi i to ( pazi sad ) sa 5/120 na 5/100 i 5/112 glavčinu, dakle, paše i na passat-a :D



@Cruel
Ostavi mi broj na FB, javim se naravno. Doću da pokažem 19" setup Sukiju uživo :D

to legendo , ovo ce biti odlican golf !! samo naprijed
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Alaaaaaa, definitvno cu onda morati doci do tebe jedan dan nakon sto ti montiras sebi da vidim kako bi i na mom stojalo :icon_twisted::D:icon_twisted:

Pa ako bude dobro izgledalo a ne sumljam da nece, pratim te... :D ;)
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

:icon_cry:

Pa ljudi nigdje guma ni za ljeka... Daj nek' neko iskopa dvije 215/35r19 kakve bilo, samo da montiram prije zime, da znam šta mi je činiti :lol:
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Mali update, čisto da pokažem da "ne spavam"... HANKOOK S1 evo 225/35-19 za nazad

 
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

jedva cekam finis :cool: mk4 ima mjesta dovoljno za 19"
ali obicne bez adaptera i nagiba, i ja se dvoumim za proljece
na inch u +, pozz
 
Član
RE: Golf 4 TeDeI at Detroit

Ma samo u miiiinus :D

Ja ću ići na nagib 2+ nazad i nešto manje naprijed. Na ovolikim točkovima nagib sjeda k'o prvačić u školi ;)
 
Top