Golf 4 tdi tesko pali kad je hladan

Golf 4 tdi tesko pali kad je hladan

Član
Evo da se javim, bio sam sinoc kod majstora, gledo je releje kaze ispravni su (103 i 109), stavio nove da vidi, kad isto stanje ko i sa starim relejima, pita on mene jesam li provjeravo onaj senzor temperature, reko nov stavio prije dva dana, donese odnekle polovan senzor, stavi, kad sve fercera, senzor me je zezao svo vrijeme, jutros mi auto upali ko nikad do sad, dao mi ga besplatno, dakle problem rijesen
 
Član
Znaci senzore jeftine zaobici na siroko. Napisi ovde koje si marke uzeo da se ostali ne zalecu na isti.
 
Član
Nemogu se tacno sjetiti koje je marke bio, posto sam ga isti dan vratio, jedino mi je bilo cudno sto je plave boje, onaj moj stari senzoj je bio zelene boje kao i ovaj polovni sto mi je majstor dao, a ovaj radnik u radnji autodijelova mi je kolko se sjecam rekao da je "made in germany", ako se sjetim koje je marke bio, napisacu
 
Član
Senzor mora biti iste boje,isti sam problem imao kupio dva senzora nisu valjali I jednom bezveze trazio nesta u alatu I nadjem isti senzor kaoo moj prvi sto je bio,dan danas radi
 
Član
Dakle najcesce ujutru kad palim auto prvi put, dugo vergla, sigurno jedno 6-7 sekundi (nekad i duze), i kad upali imam osjecaj kao da mu fali goriva u diznama (mozda grijesim) pa pomalo trokira (jedno 2-3 sekunde i onda radi kako treba), a i primijetio sam da izbaci dima kad upali, a svako drugo paljenje posle toga je kako treba, majstor kaze da je mozda alnaser, a nakupilo mi se jos nekih sitnica pa dok ne skupim pare nemogu jos praviti nego sta vi mislite, jel ko imao slicnih problema?
Drug sta rijesi za duze verglanje
 
Član
Dakle najcesce ujutru kad palim auto prvi put, dugo vergla, sigurno jedno 6-7 sekundi (nekad i duze), i kad upali imam osjecaj kao da mu fali goriva u diznama (mozda grijesim) pa pomalo trokira (jedno 2-3 sekunde i onda radi kako treba), a i primijetio sam da izbaci dima kad upali, a svako drugo paljenje posle toga je kako treba, majstor kaze da je mozda alnaser, a nakupilo mi se jos nekih sitnica pa dok ne skupim pare nemogu jos praviti nego sta vi mislite, jel ko imao slicnih problema?
Sta rijesi za verglanje imam isti problem
 
Top