golf 4 tdi 4 motion

golf 4 tdi 4 motion

Član
odlicno je sve a i unutrasnjost i moze li cijena koliko te izaslo sto si uradio sjedista moze i na PP.....;)
 
evo ovih dana se pomalo radilo...

j8x0X.jpg

LHK9Z.jpg

kQ9K.jpg

GAoYj.jpg

7MIfx.jpg

lKLO4.jpg

eHz2m.jpg

ALunx.jpg

5PsZ.jpg

A8Sme.jpg
 
nove felge su stigle 215 45 r17 audi s line (lepeze)

jqzVr.jpg

YZ25B.jpg

pyL0.jpg

vCZS2.jpg

kRNiQ.jpg




pa vi ocjenite jel pravi izbor felgi..



ArminM je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: jesi lud bog te

vidis li ista u noci:icon_biggrin:

extra se vidi nije ni malo promjenilo svijetla...
 
Član
malo sam poranio s onim komentarom, al evo sad cu opet, sta ima veze, valja nabijat postove:D

fele se meni licno svidjaju, nije ni ovo sa farovima lose, samo mislim da neces moci tako da vozis, jer ce ti bit slaba vidljivost, mozda bolje da si otvorio farove pa neke dijelove unutrasnjosti ofarbao da bi dobio taj zesci look kojem tezis. Al ajd nije ti to kasno nikad, svakako ces skinuti ovo sto si farbao, kad tad:icon_biggrin:

mislim da ti je suvisna ova crna traka preko sajbe, to je ono sto je po meni suvisno, ovo ostalo extra;)
 
ArminM je napisao(la):
malo sam poranio s onim komentarom, al evo sad cu opet, sta ima veze, valja nabijat postove:D

fele se meni licno svidjaju, nije ni ovo sa farovima lose, samo mislim da neces moci tako da vozis, jer ce ti bit slaba vidljivost, mozda bolje da si otvorio farove pa neke dijelove unutrasnjosti ofarbao da bi dobio taj zesci look kojem tezis. Al ajd nije ti to kasno nikad, svakako ces skinuti ovo sto si farbao, kad tad:icon_biggrin:

mislim da ti je suvisna ova crna traka preko sajbe, to je ono sto je po meni suvisno, ovo ostalo extra;)

mogo sam kupiti farove veoma povoljni, ali ovaj nacin mi se svidio... stvar je extra , xenoni odlicno probijaju kroz zatamljena stakla farova... hvala na pohvalama i kritikama.... ima popravni... hehehe
 
Top