golf 4 tdi 4 motion

golf 4 tdi 4 motion

stilo 1.6 16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
šteta finog golfa :(

kakva steta??? u cemu je ovdije steta???

prva stvar folija na šajbi čisti promašaj to je selo tuning uvjek bilo br dva obrva ako ide na farove farove bi trebali biti prozirni tj u orginalu jer taj utor na obrvi je da se vidi žmigavac a kod tebe se nevidi i moje je misljenje da je steta na ovakvom autu ovako na neki bezze način tamnit farove kad ima drugih boljih i ljepših opcija auto ti je u orginalu extra jedan od finih primjeraka uz neke fine felge to bi bilo to ostalo je sve visak imas par primjera mk4 na forumu kako to ide al na greskama se uci i to je samo moje misljenje pozz sretno
 
Član
dobar samo bi ja ovaj dojnji dio maske ofarbo u boju auta a ova 2 rebra crna da ostanu...i skinuo ove obrve s farova... fele su bas sjele :)
 
dadao_style je napisao(la):
stilo 1.6 16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
šteta finog golfa :(

kakva steta??? u cemu je ovdije steta???

prva stvar folija na šajbi čisti promašaj to je selo tuning uvjek bilo br dva obrva ako ide na farove farove bi trebali biti prozirni tj u orginalu jer taj utor na obrvi je da se vidi žmigavac a kod tebe se nevidi i moje je misljenje da je steta na ovakvom autu ovako na neki bezze način tamnit farove kad ima drugih boljih i ljepših opcija auto ti je u orginalu extra jedan od finih primjeraka uz neke fine felge to bi bilo to ostalo je sve visak imas par primjera mk4 na forumu kako to ide al na greskama se uci i to je samo moje misljenje pozz sretno

drug to je tvoje misljene... i cjenim to... al moj golf je vrh(kako drugi kazu) mozda se vama ne svidja nacim pripreme farove pa osudžujette... a da neznate kako je to sve odradeno bili bi drugi komentari...

hvala jos jeednom....
 
Član
de makar skini ovu chizu sa sajbe, vidjet ces da ce bit ljepse,, to ti usra cjelokupni dojam auta, vjeruj mi
 
Član
ArminM je napisao(la):
de makar skini ovu chizu sa sajbe, vidjet ces da ce bit ljepse,, to ti usra cjelokupni dojam auta, vjeruj mi

potpis ;)

btw Golf je prelijep, samo farove da si drugacije odradio, recimo matirao sjenila a ubacio projektore, msm da bi ljepše a i žešće izgledao :) mislim da bi mu ovi farovi sjeli k'o budali šamar, oni bi te rijesili dilema :123:

http://img401.imageshack.us/img401/6822/dsc03202g.jpg

slika je od kolege sa foruma, razgledaj malo mozda dobijes nekih novih ideja ;)

Sa srecom u nastavku! :cool:
 
Solomaher je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
de makar skini ovu chizu sa sajbe, vidjet ces da ce bit ljepse,, to ti usra cjelokupni dojam auta, vjeruj mi

potpis ;)

btw Golf je prelijep, samo farove da si drugacije odradio, recimo matirao sjenila a ubacio projektore, msm da bi ljepše a i žešće izgledao :) mislim da bi mu ovi farovi sjeli k'o budali šamar, oni bi te rijesili dilema :123:

http://img401.imageshack.us/img401/6822/dsc03202g.jpg

slika je od kolege sa foruma, razgledaj malo mozda dobijes nekih novih ideja ;)

Sa srecom u nastavku! :cool:

hvala ljepo, cijenim takve komentare... a ne ove napade, ko da sam stavio na njihova kola... kako je uradio taj mamak farove... sigurno skido i farbo iznutra... i ja sm to mislio ali prvo da probam kako ce mi ovako stojat...
 
Član
skines farove, onda poskidas one zabice sto drze stakla i onda lagano skalperom isjeces ono ljepilo sto drzi staklo, potom lagano sarafcigerom ili necim slicnim odvajas staklo od kucista fara. Moze ti posluziti i industrijski fen, da zagrijes spoj stakla i kucista, tako ces lakse odvojiti. onda je lako ofarbati, bilo bi ti puno puno mocnije nego ovako. Samo i dalje bi te ta traka na sajbi jebavala, skini nju prvu, najlakse ti je. Bogami ne stoji nikako, steta da ti to kvari ukupan dojam auta
 
Član
Drug svaka cast za farove, izgleda bas inovativno i nesvakidasnje, meni se bas svidja. Ako ti ne utice na vidljivost nocu ostavi, furaj malo ovog ljeta pa onda mjenjaj. A felge kolko god ljudi govorili isfurane itd. one njemu lijepo stoje. Zamjerka mi je ta traka na sajbi i obrve jer BAS odudaraju od ove crnine na farovima. Skini to dvoje i imas zaje*anu vozilicu pravo :cool:
 
nisi trebo farbat farove, u mene je drug lijepio foliju na stopke i farove i fino izgleda, auto je Passat B5 2000.god
 
:spam:
C.Norris je napisao(la):
Drug svaka cast za farove, izgleda bas inovativno i nesvakidasnje, meni se bas svidja. Ako ti ne utice na vidljivost nocu ostavi, furaj malo ovog ljeta pa onda mjenjaj. A felge kolko god ljudi govorili isfurane itd. one njemu lijepo stoje. Zamjerka mi je ta traka na sajbi i obrve jer BAS odudaraju od ove crnine na farovima. Skini to dvoje i imas zaje*anu vozilicu pravo :cool:

hvala ljepo na komentaru... i meni se ovako svidja , a sve se veoma brzo moze vratiti na fabricko stanje... tako da je sve ovo trenutno...
 
evo kritike sam prihvatio, i izmjenio neke stvari... traku sa sajbe sam skino, farove vration na normalu, i ofarbao zadnje rebro na masci...

kako vam se sad cini... po meni je bolje i bili ste upravu... :cool::cool:

3bWl.jpg

CfsLU.jpg

89NXL.jpg

HoqPk.jpg

xJrK.jpg

vNPIE.jpg

F2Sbs.jpg

TSOPB.jpg



dadao_style je napisao(la):
stilo 1.6 16v je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
šteta finog golfa :(

kakva steta??? u cemu je ovdije steta???

prva stvar folija na šajbi čisti promašaj to je selo tuning uvjek bilo br dva obrva ako ide na farove farove bi trebali biti prozirni tj u orginalu jer taj utor na obrvi je da se vidi žmigavac a kod tebe se nevidi i moje je misljenje da je steta na ovakvom autu ovako na neki bezze način tamnit farove kad ima drugih boljih i ljepših opcija auto ti je u orginalu extra jedan od finih primjeraka uz neke fine felge to bi bilo to ostalo je sve visak imas par primjera mk4 na forumu kako to ide al na greskama se uci i to je samo moje misljenje pozz sretno

:icon_question::icon_question:
 
Član
sada je to extra, nemoj vise onaj pijaca tuning svegati, ovako je extra vjeruj mi;)

sreca nisu ti farovi bili dugo ofarbani, inace vjeruj da ne bi skinuo boju tek tako. ja sam se na jednom autu slomio dok sam far vratio u normalu, godinu i nesto je bio ofarban, smirglao sam ga pola dana, hehe
 
ArminM je napisao(la):
sada je to extra, nemoj vise onaj pijaca tuning svegati, ovako je extra vjeruj mi;)

sreca nisu ti farovi bili dugo ofarbani, inace vjeruj da ne bi skinuo boju tek tako. ja sam se na jednom autu slomio dok sam far vratio u normalu, godinu i nesto je bio ofarban, smirglao sam ga pola dana, hehe

uzeo obicni razredjivac i opro farove... ovaj sprej se skida lako... nije to neka sreca... hehehe... joj kad sinoc upali svjetla ko las vegas... hehehe:cool:

a farove sam kupio nove, pa cu ih otvaoriti i uraditi ono kako treba... ofarbati sve u crno, samo sociva da mi ostanu...
 
Član
Nisam htio da pisem nista,bio sam se totalno razocarao! :lol::lol: Sad je ok,samo polako i sa ukusom imas ovde par dobrih ideja i fino sredjenih auta pa polako,nekad je dobro i druge poslusati! ;)
 
Top