golf 4 tdi 4 motion

golf 4 tdi 4 motion

Član
dsc0052rm.jpg

dsc0093by.jpg

dsc0110tv.jpg

Evo slika i ovako a extra ti je golf drug
 
hvala vam na pohvalama...

e ovako imam velike planove s golfom, pa malo prijedloga nebi bilo na odmet...

mislio sam gewinde, (ali neznam kako to fercera na 4 montion) mislim da nema veze al eto ako neko zna, nek mi kaze,

felge 17-ke , ili 18-ke...

neki gotivno stopovi, i farovi crni s crnom maskom bez znaka , a lipove u sivu

i tako dalje još puno sitnica i tantavica...

I JOS NAJVAZNIJE, KO IMA ISKUSTVA S CHIPOVIMA, JA NEMAM NIKAKO A PLANIRAM DA STAVIM CHIP....:cool:
 
Član
Fin Golf kolega. Sjedista su ti vrh i imas lijepe planove ;)

Sto se tice chipova u nasem kraju hvale SM Chip Tuning iz Sarajeva. Na internetu imas njihov katalog pa pogledaj. Tu na forumu jos imas ponudjen HiTech Chip Tuning, firma iz Tuzle. Imaju sad neku akciju. Ja nisam nista konkretno cuo za njih. Imas tu na forumu daki-a pa ga kontaktiraj u vezi njihove firme ;)
 
MantaFan je napisao(la):
Fin Golf kolega. Sjedista su ti vrh i imas lijepe planove ;)

Sto se tice chipova u nasem kraju hvale SM Chip Tuning iz Sarajeva. Na internetu imas njihov katalog pa pogledaj. Tu na forumu jos imas ponudjen HiTech Chip Tuning, firma iz Tuzle. Imaju sad neku akciju. Ja nisam nista konkretno cuo za njih. Imas tu na forumu daki-a pa ga kontaktiraj u vezi njihove firme ;)

miko radi chipove u tuzli , i zanm ga veoma dobro...
radi i mladen(meta sistem) , al koliko steti motoru, turbu, i koliko zaista daje snage???
 
Član
Da steti ne znam. Trebalo bi smanjiti potrosnju. U SM-u imaju valjke pa mozes odmah izmjeriti koliko ks ti je dalo njihovo remapiranje. A mozes otici i samo na Dyno pa da ti izmjere, to dodje 50e cini mi se.
 
MantaFan je napisao(la):
Da steti ne znam. Trebalo bi smanjiti potrosnju. U SM-u imaju valjke pa mozes odmah izmjeriti koliko ks ti je dalo njihovo remapiranje. A mozes otici i samo na Dyno pa da ti izmjere, to dodje 50e cini mi se.

drug hvala na info... imam to u planu prije svega da uradim... sad ima 131 ks, pa moglo bi do 160 komotno da ide... bez problema... nista pretjerano... potrosnja manje vise bitno mi je kako ide....
 

7OZ

Član
Stvarno fin autić, vidim motorni prostor ti je jako uredan to mi se posebno sviđa , a tek ti sicevi :icon_eek: :cool:
 
Legend
Koliko troshi taj Golf :D

i jel to ovo sto pise taj četrimoušn

http://img35.imageshack.us/img35/9607/cvatro.jpg
 
Top