golf 4 tdi 4 motion

golf 4 tdi 4 motion

lov2xlr8 je napisao(la):
danas smo se vidjeli par puta,lijepo mu felge stoje,pravo lijepo :)

ja ceko treeci put da castis , a tebe nigdje... hvala ljepo, i meni se svidja kako mu stoje...

od 150 konjica je brzi na 402... a od 180 nebi reko...
 
pomoc----

imam neke planove, pa neznam koliko ih je moguce realizovati...
koja je mogucnost stavljanja veceg intercoolera na moje auto, i sta s tim ustvari dobijam... samim tim sto preljepo izgleda kad se vidi kroz resetku hladnjak i jos niklovane cijevi...

unaprijed zahvalan na odgovorima...:cool:

k3vuvn.jpg
 
Član
Ma jbs. to, stace ti... ;)

Prelistao sam malo temu, msl. da bi trebao skinuti one "odvratne" obrve sa farova i iste otvoriti te ofarbati u crnu iznutra, teko tad ce doci sve do izrazaja sa crnom maskom bez znaka na kojoj nisi trebao farbati nista vec je ostaviti komplet u crnoj boji...

Felge S-Line su OK, samo zeza te ET, Visina auta i cni mi se visina gume, pretanka je za visinu auta znaci ili deblja guma ili nize auto... ;)

Znaci moja preporuka je prvo se pozabavi exterijerom posto vidim da je enterijer odlican pa tek onda ovim ozbiljnim "stvarcicama" oko mehanike itd... ;)
 
M A R E X je napisao(la):
Ma jbs. to, stace ti... ;)

Prelistao sam malo temu, msl. da bi trebao skinuti one "odvratne" obrve sa farova i iste otvoriti te ofarbati u crnu iznutra, teko tad ce doci sve do izrazaja sa crnom maskom bez znaka na kojoj nisi trebao farbati nista vec je ostaviti komplet u crnoj boji...

Felge S-Line su OK, samo zeza te ET, Visina auta i cni mi se visina gume, pretanka je za visinu auta znaci ili deblja guma ili nize auto... ;)

Znaci moja preporuka je prvo se pozabavi exterijerom posto vidim da je enterijer odlican pa tek onda ovim ozbiljnim "stvarcicama" oko mehanike itd... ;)



hvala ljepo na kritikama...
auto se od tad dosta izmjenilo... nema vise maske bez znaka, felge zamjenio, sad ide nesto novo... :123:
 
audi_jaje_97 je napisao(la):
Dobar Golf Drug svaka cast..koliko si bacio love dosad na njega ukupno ? :D :cool::icon_smile:

iskreno samo platio kozu i ksenone, ostalo sve kombinacije...
a veliki servisi male servise ne racunam... prezadovoljan sam s njim...
 
evo lagano pocinju novi radovi!!!
kupljeni farovi angle eyes crni, maska u crno(sa zankom)...

uskoro farbanje lipova na branicima i lakiranje felgi(oz polaris), distanceri su kupljeni!

5cexih.jpg
2j2gnef.jpg
 
Član
sad mi se pravo svidja... ja nekako vise gotivim maske sa znakom... one bez znaka svi stavljaju... moj ti je prijedlog da nadjes onaj malo dublji prednji lip...
dsc1201e.jpg


ili citav gti kit (lipovi, pragovi)
volkswagen-golf-iv-gti-337.jpg
 
GOLF TZ je napisao(la):
sad mi se pravo svidja... ja nekako vise gotivim maske sa znakom... one bez znaka svi stavljaju... moj ti je prijedlog da nadjes onaj malo dublji prednji lip...
dsc1201e.jpg


ili citav gti kit (lipovi, pragovi)
volkswagen-golf-iv-gti-337.jpg

kod mene je lip kao sa prve slike... fabricki... pa njeg farbam u boju auta...
 
Top