golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

odlican golf druze,svaka cast sto si ofarbao felge,danas malo raje ima muda za to,a ne znaju sta propustaju :cool:
jos kad dodju stopke i farovi,uh ljepota ;)
 
Član
i ovdje mitovi o felgama,predjenih 60 hiljada sa 19kama u bosni i nemam problema,225 35 19 i ne znam sta je problem.
jedini problem je sto ne kosta isto guma 19 i guma 16 :)...
18 je neka zlatna sredina,top izgledaju kad se spusti a eto opet malo jeftinije gume budu kad se kupuju sve 4.

de slike stopova stavi nece mi link na otvori.
 
lov2xlr8 je napisao(la):
i ovdje mitovi o felgama,predjenih 60 hiljada sa 19kama u bosni i nemam problema,225 35 19 i ne znam sta je problem.
jedini problem je sto ne kosta isto guma 19 i guma 16 :)...
18 je neka zlatna sredina,top izgledaju kad se spusti a eto opet malo jeftinije gume budu kad se kupuju sve 4.

de slike stopova stavi nece mi link na otvori.

evo opet link mrzi me da sad stavljam sliku:D

http://cgi.ebay.at/VW-Golf-IV-LED-Klarglas-Rueckleuchten-schwarz-NEU_W0QQitemZ190299636436QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2c4e%E2%80%8Bbe02d4&_trksid=p3286.c0.m14

bulex je napisao(la):
kultura golf... i meni se djasvi felgice

hvala:icon_biggrin:

Schumi je napisao(la):
Meni prelijep ovakav kakav jeste.

Hvala jos jednom, ma i meni je al ima tu jos dosta da se radi, presvlacenje sjedista u eko kozu, kombinacija bijele i crne sa duplim crvenim koncem, takodje presvlacenje volana u koyu takodje sa crvenim koncem, a i rucice mjenjaca i rucne, to je za sad to imam jos planova , al ovo je u skorije vrijeme... bice sve uskoro objavljeno sta god da se uradi;)

hakkler je napisao(la):
bijelo je sad IN ;)

lijepa četvorka.

Hvala, Ma bijelo je uvijek in ko voli bijelo:lol:
 
Član
extra stopke,takve su i kod mene,najljepse mu stoje,poslije fabrickih tamnih :)
pazi samo prilikom skidanja i postavljanja novih da ne slomis vrhove stopova,ili stare ili nove...tu oprez
 
lov2xlr8 je napisao(la):
extra stopke,takve su i kod mene,najljepse mu stoje,poslije fabrickih tamnih :)
pazi samo prilikom skidanja i postavljanja novih da ne slomis vrhove stopova,ili stare ili nove...tu oprez

Pa i ja mislim da mu ove najbolje stoje, a ok hvala na savjetu pazicu:icon_biggrin: e ajde ako mozes postavi slike tih svojih 19 da vidim kako to izgleda na 4 posto nisam jos vidio:D
 
Član
retrovizori u crno, krov u crno, ja bih to definitivno, probaj, uvijek možeš skinuti, ali naravno to je moj ukus, ako se tebi ne sviđa onda zaboravi, ali mislim da bi bilo super, bio je u Sarajevu jedan golf V GTI baš bijeli sa crnim krovom, perverzija
 
GTI TDI je napisao(la):
retrovizori u crno, krov u crno, ja bih to definitivno, probaj, uvijek možeš skinuti, ali naravno to je moj ukus, ako se tebi ne sviđa onda zaboravi, ali mislim da bi bilo super, bio je u Sarajevu jedan golf V GTI baš bijeli sa crnim krovom, perverzija

ok hvala ,ali meni se vise ovako svidja, a bio je zuti sa crnim retrovizorima pa sam ga ofarbao u ovu bijelu tako da mi je ovo ya sad ok, mozda kasnije nesto promijenim al za sad ostaje ovako:icon_biggrin:
 
Top