golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

lov2xlr8 je napisao(la):
opa jos jedan 4motion :)
i kod mene je,samo malo drugaciji motor

nista ne radi na autu dok brat ne kupi sebi auto,ako odlucis auto imati za trkanja ostavi 17ke,a ako hoces da lijepo izgleda,onda 19ke derni pa nek gori sve :)
ako budes spustao,preporucujem da gewinde uzmes,eibach,kw ili tako nesto,al ako ces vec uzimati uzmi jako kvalitetne.
na tome nemoj stediti,jer odose bubrezi.

boja je jako rijetka,to mi se svidja.

slobodno 19",vozim na njima dugo i nema problema,osim sto ljudi misle da su 17" :D



hvala za savjete:p a kakve su to 19 kad ljudi misle da su 17 :) a sad trenutno trazim farove sa crnom podlogom zmigavce i stopke ima tu nekoliko modela pa treba da se odlucim koje bi uzeo, a sto se tice spustanja Eibach je tu glavni:D

darko13 je napisao(la):
On je to ovde negdje uzimao loše svjetle diode a i očajno igleda...žmigovi su odlični a ovi farovi su ti isti kao oni sa e-baya samo su ovde prstenovi plavkasti a tamo žuti...nisu loši mislim da neko sa foruma ovde ima takve.
Ja sam sebi naručivao ovde www.dtsshop.de pogledaj i njihovu ponudu.

ma onbo je on kupio na buvljaku :lol: da bude glavna faca jbg znas da su kod njega najbolji voozaci ko je god polozio kod njega pitaju a kako da ja ocijenim koliko ima mjesta izmedju dva auta kad se mimoilazimo:lol:
 
Član
Oni crni stopovi su jedini koje bi ja stavio da imam cetvorku...fakat su predobri a sto se tice farova nemoj stavljat one kich i shund kao na onom trecem linku...one daylight inekako mada su one prve i obicne angel eyes meni najbolje...ove led dzidzancije meni nisu za golfa a ni za jos vecinu auta...
 
Član
ma lose neke bbs ;)
nego nije eibach glavni.po mom misljenju je mnogo bolji kw.stopove i farove uzmi kvailtetne...
 
nodiash je napisao(la):
Oni crni stopovi su jedini koje bi ja stavio da imam cetvorku...fakat su predobri a sto se tice farova nemoj stavljat one kich i shund kao na onom trecem linku...one daylight inekako mada su one prve i obicne angel eyes meni najbolje...ove led dzidzancije meni nisu za golfa a ni za jos vecinu auta...

pa u konacnom izboru odlucio sam se za obe crne stopke sa led diodama, crne zmigavce i ove farove sad mozda nadjem jos neke bolje al ovi mislim da su ok pa vi recite ako grijesim http://www.duw.de/shop/Beleuchtung/Doppel-Hauptscheinwerfer/Kombischeinwerfer-189402-Details.html:icon_rolleyes:

lov2xlr8 je napisao(la):
ma lose neke bbs ;)
nego nije eibach glavni.po mom misljenju je mnogo bolji kw.stopove i farove uzmi kvailtetne...

pa jeste svako ima svoje misljenje, a ja ne bi previse spustao nekih 3cm na obe strane, sta mislis da li bi to bilo dovoljno ?
 
Član
Ovakve farove ima neko na forumu potraži malo mislim da mu odlično stoje,kao što ti već rekoše daylight i ije za golfa fino izgledaju ovako na slici ali kad staviš na auto nije to to...Sve u svemu ako budu išli ovi farovi,štopke i žmigavci ima da bude :cool:

http://www.bhtuning.com/golf-4-tdi-arl-by-bulex-jom-maska-t-21301.html
 
darko13 je napisao(la):
Ovakve farove ima neko na forumu potraži malo mislim da mu odlično stoje,kao što ti već rekoše daylight i ije za golfa fino izgledaju ovako na slici ali kad staviš na auto nije to to...Sve u svemu ako budu išli ovi farovi,štopke i žmigavci ima da bude :cool:

ipak mislim da je ovo definitivno:p jer ce ujak to sve da kupi sutra jer je ta prodavnica ili sta je vec blizu njega, ali to necu moci dobiti prije oktobra :icon_cry: ali bolje ikad nego nikad:lol:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Fino tebi ide;)
A st ose tice felgi,jesi ikad vidio glf 4 tdi 90ks na 19"(sigurno nisi)

Vidio sam ja ali ih je lik skino za 7 dana i milion problema je imao nije isto staviti 19 na GTI-a ili na 1,4.
 
enesss je napisao(la):
odlican izbor farova i stopki,finije nebih zamislio , samo tako dalje ;)

ma uvijek moye bolje, ali za sad ce biti ove stopke farovi i zmigavci tj vec su naruceni stice oko 15 oktobra znaci ima jos dosta da se ceka na njih ipak je to evropa:))
A iduce mi je u planu presvalcenje sjedista u kombinaciju bijele i crne koze prosiveno crvenim koncem i mijenjanje tapacirunga u brusenu crvenu kozu ali neka blijeda nijansa crvene, spustanje za 3 cm na obe strane i to bi bilo to za pocetak:D
 
nodiash je napisao(la):
Oni crni stopovi su jedini koje bi ja stavio da imam cetvorku...fakat su predobri a sto se tice farova nemoj stavljat one kich i shund kao na onom trecem linku...one daylight inekako mada su one prve i obicne angel eyes meni najbolje...ove led dzidzancije meni nisu za golfa a ni za jos vecinu auta...

ok, valjaju li ove?? njih sam narucio i stizu tek u oktobru :icon_confused:
 
Član
darko13 je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Fino tebi ide;)
A st ose tice felgi,jesi ikad vidio glf 4 tdi 90ks na 19"(sigurno nisi)

Vidio sam ja ali ih je lik skino za 7 dana i milion problema je imao nije isto staviti 19 na GTI-a ili na 1,4.

Malo u off,al brzo se vrcam:D
neznam kako drugi al ovde u PD neki ljudi pretjeruju npr. ta cetvorka,ili polo 1.2 16 feluge guma 225,golf 2 1.6b 17" nisu normalni,pa ne zivimo u svici,pa da je sve asvalt pod konac:icon_smile:

:icon_exclaim:
 
M A R E X je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Fino tebi ide;)
A st ose tice felgi,jesi ikad vidio glf 4 tdi 90ks na 19"(sigurno nisi)

Vidio sam ja ali ih je lik skino za 7 dana i milion problema je imao nije isto staviti 19 na GTI-a ili na 1,4.

Malo u off,al brzo se vrcam:D
neznam kako drugi al ovde u PD neki ljudi pretjeruju npr. ta cetvorka,ili polo 1.2 16 feluge guma 225,golf 2 1.6b 17" nisu normalni,pa ne zivimo u svici,pa da je sve asvalt pod konac:icon_smile:

:icon_exclaim:



pa ima i u gradisci toga, samo je bitno da je feluga sto veca a sto to ne lici ni na sta to nije bitno, mislim auto nije ni za sta, npr mecka jumbas sa 19 i profil 35 mislim to nema ni u svabiji sto ti kazes:p al da se vratimo na temu:D:icon_exclaim:
 
Top