golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

spusti ga sa kakvim gevindama...i bice puno bolji..vjeruj mi..promjeni se autoo..i jos kakve distance pozadi..i imas auto za kojim se okrece pola grada;)
 
Default je napisao(la):
super golf, samo se slazem sa kolegana iznad mene koji su pisali za felge... i reci nam nesto vishe o autu, koja godina, koji motor, koliko je presao itd itd itd...

Izvinjavam se sto nisam napisao to sve, jer sam tek sinoc napravio nalog na ovom forumu, jer sam clan na www.akcrankshaft.com tamo mi je nik bobom
a auto je 15.decembar 2000 g, a vozi se od marta 2001, kad sam ga kupio imao je 77 500km, sad ima 109 000km, kilometraza je stvarna jer sam slao br sasije i motora u njemacku da se provjeri da li je to stvarna kilometraza, motor je 1.9 TDI 4Motion 66kw 90ks, a u planu je i cipovanje na 135ks u sm chip tuningu, ako sam nesto zaboravio pitajte:icon_smile:

adi6 je napisao(la):
super golf i meni se svidja crvena boja na felgama nisam dosad vidzao a lijepo mu stoji pravo ;)

hvala :) drago mi je sto ti se svidjaju fele, jer mnogo je vise onih kojima previse odudaraju:p ali ukusi su razliciti prema tome svako misljenje je dobrodoslo i dobro za dalji rad na autu, sto kazu dve glave su pametnije od jedne:icon_biggrin:

Astra je napisao(la):
super autic, upecatljiv, reci nam nesto vise o autu, odakle si ti? Moj prijedlog bi bio da uzmes opruge -3 jer je malo previsok

ja sam iz gradiske 22 god studiram ekonomiju u bl, a inace sam komsija od sinise baste sto ima kadetbimoto, svi svjerovatno njega znate pa da se pohvalim malo:cool:, a za opruge sam vec pisoa nekoliko puta al ajde jos jednom:p ne mogu da ga spustim jer i brat vozi auto, a on nije bas pazljiv sa tim, al uskoro bi on trebo da dobije svoj autic pa cu i to moci da uradim, bar se nadam:icon_smile:

black_devil je napisao(la):
spusti ga sa kakvim gevindama...i bice puno bolji..vjeruj mi..promjeni se autoo..i jos kakve distance pozadi..i imas auto za kojim se okrece pola grada;)

jos nije gotov autic u potpunosti, treba da stignu crne stopke sa led diodama i bixenon EA farovi takodje crni, a i sad se okrece pola grada za njim:lol: jos ni upola nije gotov
 
Član
lijep je golf, pored tih štopa i farova možda ne bi bilo loše i krov da bude crn, ili ona boja karbona, imaš foliju ze te zaj*ancije, uradi se to ko da je ofarbano, a ako ti se ne sviđa samo je skineš,
a što se tiče spuštanja kad ti dođu opruge, pošto su one poprilično tvrde, zovneš brata i odmah ga tom oprugom po glavi, taj proces ponoviš par puta i pazit će on njega više nego ti (sve to pod uslovom da nije jači od tebe)
:lol::lol:
 
Član
dobar golfers. ;) još 4motionen :cool:

mislim da bi mu ovakve felge u dimenziji od 18" predobro stajale

Strike_Black.jpg
momo_corse_black.jpg
 
GTI TDI je napisao(la):
lijep je golf, pored tih štopa i farova možda ne bi bilo loše i krov da bude crn, ili ona boja karbona, imaš foliju ze te zaj*ancije, uradi se to ko da je ofarbano, a ako ti se ne sviđa samo je skineš,
a što se tiče spuštanja kad ti dođu opruge, pošto su one poprilično tvrde, zovneš brata i odmah ga tom oprugom po glavi, taj proces ponoviš par puta i pazit će on njega više nego ti (sve to pod uslovom da nije jači od tebe)
:lol::lol:


Ma vec sam mu rekao da cu staviti opruge i kaze ok, danas je isao na probnu voznu i pazio je jer sam i ja bio sa njim:p koje opruge bi mi vi preporucili i koliko da se spusti ja sam kontao nesto oko 3cm

mirzaa3 je napisao(la):
Dobar golf...originalan..nisam dosad ovako nesto vidio...super..


Hvala ;)

thefukara je napisao(la):
dobar golfers. ;) još 4motionen :cool:

mislim da bi mu ovakve felge u dimenziji od 18" predobro stajale

Strike_Black.jpg
momo_corse_black.jpg


pa vise bi mu odgovarale ove desne al polako ima jos tog dosta da se uradi na njemu:p
 
Član
Hmmm:D,zavisi druze koliko para si spreman izdvoiti,imas naj povoljnije FK u taxi baru gradiska(imas ih na forumu pitaj ih;))a mozes i neke sa malo zvucnim imennom:icon_smile:
sve zavisi koliko para:icon_biggrin:
 
Član
Eibach su najbolje za VW grupaciju, ja imam na petici -3 eibach imas slike ovdje u garazi pogledaj kako izgleda na 17kama 225/45, eibach pro kit -3 centa ako hoces normalno da mozes vozit, ako hoces extremizam -5 sportline, zaboravi cijenu haha 400 km
 
Član
Samo da dodam,za razliku od Eibach,imas dosta jeftiniju varijantu to jeste FK cijena od200-250 km,ali ako imas pare sto skuplje to hvalitetnije(u ovom slucaju);)
 
Astra je napisao(la):
Eibach su najbolje za VW grupaciju, ja imam na petici -3 eibach imas slike ovdje u garazi pogledaj kako izgleda na 17kama 225/45, eibach pro kit -3 centa ako hoces normalno da mozes vozit, ako hoces extremizam -5 sportline, zaboravi cijenu haha 400 km


Pa sto se tice ugalagnja u auto tu nema stednje na dijelovima , nije to konjska zaprega da se moze bilo sta staviti:p ok pogledacu i mislim da ce i moj izbor biti Eibach, hvala na preporuci;)

GT_TURBO je napisao(la):
felge su drama i na konjskim kolima bi lijepo stajale :D
hvala, sreca pa nisu konjska kola:p

Basic je napisao(la):
odlican golf, dobro mu stoji ta bjela boja ;)

Ma nije sto je moj al boja je odlicna:D daje mu neku punocu i izgleda siri ...mozda se to meni cini ali imam takav utisak :D
 
Top