Golf 4 gti

Golf 4 gti

Član
Zemo (pisem zemo posto vidim da si iz Grachanice, ja sam iz PRishtine ) , veruj mi da me tvoji komentari nisu ni malo pogodili, vrati par stranica unazad ,i videcesh shta sam napisao :). Opet to je tvoje mishljenje shto se tiche sredjivanja :).
Hvala puno 70Z :)
 
Član
Hahaha, brate dugo dugo planiram 18 da uzmem , medjutim sad trenutno nemam kesha, a i iskreno... Santa monike mi se mnogo svidjaju, u zadnje vreme mi se vrmza ideja, da monike sredim, da stavim distancere i to je to :) :)
 
Legend
Gledao sam skoro emisiju BRZI I ZESTOKI no.6 ... gdje su da li malu definiciju Stylinga i shvatio da se negdje usput
ta sustina Stylinga izgubila, da svi teze nekom odobrenju od strane mase i nekom uklapanju u drustvo
ili nekoga ko je dominantan pa et da budemo isti ko on da bi bili u raji...

U potpunosti se slazem s kolegama iz HR:

"Cilj je od OBICNIH, neuglednih i svakidasnjih vozila, NAPRAVITI jedinstvene
primjerke vrijedne divljenja i pri tom izraziti SVOJ STIL, STAV I OSOBNOST!!!"


Ovo ne znaci da se meni mozda svidja ili ne svidja tvoje auto, ja licno cijenim tvoj trud,
tvoje ideje i kvalitet tvog projekta i to bi trebalo da bude dovoljno, jer nekad je bilo tako... ;)

Sa srecom druze... ;)
 
Član
Upravo to Liga... Svi sredjuju automobile kako sredjuje 90 % ljudi, jer ne zhele da dobijaju negativne komentare,i td itd,i chim se neko makar malo razlikuje to je odmah kolektivni napad :lol: makar je to moje mishljenje...:D Iskreno, na mom golfu mi se prednji branik ne svidja previshe, ali nekako sam sad navikao na njega, pa mi se nekako uklapa u ceo styling. :) Hvala puno!
 
Član
Tinki je napisao(la):
Sumnjam da je nalakse uzet neku bas dobru felgu i gevinde, lakse je uradit to sto je uradjeno na tvojim kolima (opet po mom misljenju), nisam ni ocekivao da ces uradit svoj auto da bi se ja okrenuo.. Nego sam samo iznijeo svoje misljenje i svoj ukus koji su tebe pogodili.

Jah...a sta ti ono vozis? Fordaaaa, aham....sve mi je jasno, haha pihihi. Drug odlicna cetvorka....pusti ove dushmane, svi bi ga htjeli provozati, pogotovo ako vozis Forda XD
 
Član
damirchek je napisao(la):
Tinki je napisao(la):
Sumnjam da je nalakse uzet neku bas dobru felgu i gevinde, lakse je uradit to sto je uradjeno na tvojim kolima (opet po mom misljenju), nisam ni ocekivao da ces uradit svoj auto da bi se ja okrenuo.. Nego sam samo iznijeo svoje misljenje i svoj ukus koji su tebe pogodili.

Jah...a sta ti ono vozis? Fordaaaa, aham....sve mi je jasno, haha pihihi. Drug odlicna cetvorka....pusti ove dushmane, svi bi ga htjeli provozati, pogotovo ako vozis Forda XD

mozda ja vozim forda jer nisam u stanju da kupim cetvorku, a za pare koje sam kupio forda mi je isplatnije i bolje kupit forda nego golfa mk3 ili nije po tebi :icon_question:
 
Član
Eto vidis kad udaris po nekome kako se osjecas...pojednici ovde isto Simon iz onih Americki talenata (nevalja ovo,ono bla bla)....ovde smo da se vozilice prdstave a ne da pljujemo po tudjim... am' out :))))
 
Član
Одг: Golf 4 gti

Meni uopste ne izgleda lose prednji branik, samo da nije ovoliko izvucen ispred haube. Barem mi se svidja ovo sto vidim preko telefona, nije . :) vise mi bode oci prag, koji je previse iskrivudan i zadnji branik koji previse kockasto izgleda na sve ovo. Uz vece felne, koje prate liniju blatobrana, sve bi ostavilo jos bolji dojam. :) dosadilo je vise gledati r32 look na svakoj cetvorci, nisu german i oem style jedini pravci u styling-u. :D


Послато са HTC HD2 користећи Тапаток 2
 
Meni je super :) dobra ba masina i u ostalom ovi sto govore nevalja ovaj kitt tebi ako se svidja nediraj nista I kad pogledas sve je na isti fazon masa njih uradjena.. pravi copy- paste :lol: ima te svi auta radite kako vam pase ;) Sretno drug sa masinom bitno je da je golf a jos bitnije 4
 
Top