Golf 4 gti

Golf 4 gti

Član
Ma furaj svasta malo,, zivot je jedan,malo fabrika,malo tuning branici,,,,jebes izgled kad je motor do jaja :cool:
 
Član
ma haj ne mora sve biti german nek je sta i extremno..a imam osjecaj da ce ovo na kraju biti dobra getaca..svako svoje ukuse ima i ja bi volio da mi ko spusti r32..da nista ne radim na njemu...:icon_smile:
 
Član
Hvala svima na podrshci :) :) . Pazi, ako ga sredim kako sam zamislio, veruj mi da hoce... Samo sad se skupe pare, i to je to :) .
 
Član
Svaka čast za iskrenost, iako izgleda kao govno sa ovim, respect jer si svjestan toga i još svjesniji da se nikome skoro neće svidjeti jer svi furaju isti fazon. Oćeifi ako ti je ćeif, pa poslije šta bude. Sviđa mi se motorizacija, gdje si izmjerio snagu na valjcima?
 
Član
Hahaha :). Brate znas kako, nemam ja taj problem, kad mi neko kazhe da mu ne svidja moj auto, ukusi su razlichiti. Ne bi valjalo da smo svi isti. :) . Hvala. Chim sam ga dobio od caleta, on ga je terao da se chipuje,u Beogradu.. Zaboravio sam ime firme, moram da ga pitam. Davno beshe to :)
 
Član
Samo ti to brate tjeraj po svome,ako ti se svidi neki savjet - poslusaj, ako ti se ne svidi - zaboravi,i to je to ;) J*bo ti kola ako sva isto izgledaju,pogotovo Golf 4 kojih ima milion. Cilj sredjivanja je da se malo izdvajas od drugih,e sad nekome se svidja-nekome ne,jbg ;)
 
Član
Lepo vreme beshe , pa sam malo slikao golfa, nisu neke slike, niti je golf u potpunosti chist, ali nema veze :) :)
dsc0130fl.jpg

dsc0135ow.jpg

dsc0133ry.jpg

dsc0134co.jpg

07012013021.jpg

07012013020.jpg
 
Legend
Nije los... ;) al sto kazes ove felge su pre male...
pa cekamo te vece da vidim ukupan dojam... ;)
 
Član
Jesu male, iako su 17', vizuelno izgledaju malo.. Nadamse da cu do proleca da uzmem makar 18' .. Hvala :)
 
Top