Golf 4 gti

Golf 4 gti

Zadnji branik i nije toliko loš,uz malo prepravki moglo bi da prođe ! ;) Prag bi bilo najbolje da zamjeniš ako si u mogućnosti kao i prednji branik ! ;) Samo ti svoj faon furaj i ne brini se ! Sviđa mi se motorizacija,196 konjića bi trebalo fino da povlače,imaš klip kakav ?
 
Član
Dobar je on, nije lose sto se tice izgleda iz vana :cool: treba malo promjene za razliku gdje svi furaju isti fazon i na kraju 50 golfova imas potpuno istih samo razlicite felge na njima. :lol:
Vraca se polako Fast and Furious fazoni :cool: samo nabaci kakve vece felge na njega :icon_biggrin:
 
Član
Floyde kakav predlog imash za zadnji branik ? :) . Mislim na kakvu prepravku ? :) . Nemam klip ubrazanja, okachicu uskoro tj.snimicu pa cu da okachim :)
Turbo upravo zbog toga sam i krenuo u ovom pravcu... Svaki golf isti, razlika samo u boji, i u felnama... I to sve... :)
Hvala ! :)
 
Član
p1190633.jpg

Chisto da nema ne ode u zaborav...:lol:

Ne mogu da idem na edit neshto nece. :). Okachio sam ovu sliku chisto da tema, ne ode u zaborav :). Na kolima nishta nije radjeno.. Crko mi je neki senzor na bregastoj, to moram ovih dana da sredim i to je to :)
 
Član
Iskreno, meni nije cemu ovaj izgled ovog golfa, da prodjes kraj mene sigurno se ne bih okrenuo, mozda bi ali ne zbog toga sto mi se svidja.. 100x bi mi bio bolji da si ga vratis na fabricko stanje, ali opet ovo je samo moje misljenje i moj ukus.

Sa srecom u daljim radovima ako ce ih biti
 
Član
Kao shto sam napisao na na pochetku, ukusi su razlichiti, ja znam da 90 % ljudi fura ''german look'' , ''OEM + '', ja sam svestan toga, i svestan sam da ce biti negativni komentari shto se tiche mog auto na 90 % foruma, ali vi morate da shvatite da pored ovih pravaca, ima takodje josh po neki :))) ... Moj sledeci auto ce biti sigurno biti german look, ili oem + ali eto... dobio sam ovaj sa 18godina, pa je valjda to donekle i normalno da malo lutam shto se tiche pravaca.. :D . A shto se tiche tog okretanja, ja auto sredjujem za sebe, a ne tebra da bi se ti okrenuo ;). Bice josh radova naravno :). Hvala, poz :)
 
Član
Po meni, najlakshe je kupish felnu 3 broja vecu od fabrichkog, kupish gewinde, zatamnish, xenoni i kraj... Takav ce biti moj sledeci auto, necu da se zanosim ovako kao sa ovim... :)
 
Član
Sumnjam da je nalakse uzet neku bas dobru felgu i gevinde, lakse je uradit to sto je uradjeno na tvojim kolima (opet po mom misljenju), nisam ni ocekivao da ces uradit svoj auto da bi se ja okrenuo.. Nego sam samo iznijeo svoje misljenje i svoj ukus koji su tebe pogodili.
 

7OZ

Član
Meni je golf super, nije nista toliko extremno da bi se ovoliki problem pravio, taman :D samo ti furaj svoje ;)
Tuning nije pravilo da sva auta budu u istom fazonu, valjda zato ima par podjela...zavisno o stilu vozaca...
Sretno i samo redaj slikice :cool:
 
Top