Golf 4 gti

Golf 4 gti

Član
Pozdrav svima. Golf 4 gti, 2001godiste, 150konja farbicki, cipovan na 196. Preso je malo vise od 190 000... :)
Auto je bio u fabrickom stanju, posle sam uzeo neki body kit, za neke smesne pare. Prednji branik mi ne puni oko u potpunosti, ali zamenice se dok proleca nadam se. Da ne duzim vise, evo slike. Pozdrav jos jednom. ;)
pc050621.jpg

pc050617.jpg

pc050615.jpg

16122012005.jpg

16122012004.jpg

I jedna umetnichka :icon_biggrin:
1355675033891.jpg

U planu su do proleca mozda devil eyes, druge stopke, i dace Bog veca felna... :123:
 
Član
ovaj kit je bezze totalno, bar meni. iskreno se nadam da ces cim prije ici na bolje nesto, inace lijepa boja, pravo je fina
o motorizaciji je suvisno pricat, to je letjelica;)
 
Član
Pozadi nije mogao drugi branik, zbog izduva... Naravno ukusi su razlicit. Napred ce branik da se zameni, samo kes da dodje. Jebi ga, ne moze sve odjednom. Mora jedno po jedno.:icon_biggrin::icon_biggrin: . Hvala puno :)
 
Član
i meni je kit totalno bezze, ljepsi mi je fabricki nego ovo "nešto" dobra podloga al okrenut se nekom ljepšem pravcu ;)
 
Član
Znas kako.. 95 % ljudi furaju geman look. Mozhda cu i ja pocheti to da furam kad budem malo stariji... Najbitnije da se meni svidja :). Inache, ja sam svesno ovde preddstavio auto, znajuci da ljudima nece da se svidi toliko :) :).
 
Član
meni ovo izgleda ko nabacano na auto haj samo da ima, jer na ovaj kit ti felge ne dolaze do izrazaja jer su premale, a da je normala felge bi bile drugacija prica... tako da bi ljepsi bio da je skroz fabrika nego ovo "nesto".
 
Član
Brate ja sam ovaj body kit stavio nema ni mesec dana... Uzece se veca felna sigurno. Jer ova 17' izgleda malo sad upravo zbog ovog body kita... SAmo da prodje zima, uzece se 18, mozhda chak i 19... :)
 
Član
Dobar autic ,gti je gti,motorizacija odlicna kao sto i ostali rekose ;) samo sto je meni osobno taj bodi kit smece al ako se tebi svidja ok .
 
Član
neobican body kit, kakvih ima i nije los :cool:

iako za 4ku samo R32 body kit nema dalje ;)
inace jako fino auto s dobrom masinom
 
Član
Napred cu verovatno nabaviti r32 branik do proleca. To je u planu, ali jbg nikad se ne zna sta moze da se desi do proleca. :) . Hvala :)
E upravo to, furam neki svoj fazon, i to je to :). Sad cu da pokusham da nadjem slike, i da ih okacim. :)

Evo nashao sam par slika koje imam.. :)
a08fiv.jpg

p9100556.jpg

p9100555.jpg
 
Sta te briga furaj svoj fazon, ne napucavas auto meni niti bilo kome
drugom sa foruma, vec sebi ;)
ja sam iskreno od ove plasticurije skoro odustao, jer puno je odricanja,
pogotovo k auto koristi svaki dan.
malo se negdje naslonis puca, dok fabrickim branicima nema smrti,,
elasticni kvalitetni, pasu u milimetar ;)
 
Član
Shto se tiche odricanja, u pravu si, a inache koristim auto svaki dan... Za sad moji nisu nigde pukli, videcemo shta ce biti za ubuduce :).
 
Član
Ma samo opusteno i ja sam luto dok nisa ostvario nesto jedinstveno i unikatno
a da nije gadno za oko :icon_biggrin: ,samo polako i sretno u nastavku radova...;)
 
Top