Golf 4 gti Tdi

Golf 4 gti Tdi

Član
Hvala drug radio kod onog mog onaj se nije javljao ali morat cu i njega kontaktirati da vidim moze li mi on keder uraditi i ove suncobrane...
 
Član
cime se lijepio alkantaru..hocu i ja sebi tapacirunge da odradim ili eko kozom ili ankaltarom..odlican golf odlican posao..;)
 
sta je sa rh zw1 felgama one su puno ljepse za ovaj model auta ove sto si poliro da neznam sta uradis nekako mu ne leze
 
Član
Zw1 sto sam imao su et 60 ma nakaradno prednje i nekako ali zadnje zapinju gume nije mi nekako to bilo to..a alkantara neznam cime je ljepljena covjek to radi i neko njgovo ljepilo...

Na slikama ove felge izgledaju ogavne ruzne ali uzivo je druga prica...
 
Legend
Ja ti imam kljuc za gewinde, mogu ti posudit da nastimas visinu, samo se javi na ovaj broj ispod..
BTW stavi nam kontakt covjeka koji ti je radio nebo, vjerujem da ce biti dosta ljudi zainteresovanih da rade, pogotovo sad ova platnena neba stalno kod nekog vidim da visi (ukljucujuci i moje :icon_evil:)
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
Odlican Golf! Prelijep! :cool:


imam pitanje, kakav je izduv trenutno na njega??? :D fabricki!?

Jeste fabricki je lonac ali vidim da nema katalizator,pa susti pomalo meni taman prebucno mi je da skidam lonac zadnji,ako nadjem jubi lipove mozda uradim nesto...hvala za pohvale nadam se da se svi vidimo nekad na okupljanju...

.nOKe je napisao(la):
Ja ti imam kljuc za gewinde, mogu ti posudit da nastimas visinu, samo se javi na ovaj broj ispod..
BTW stavi nam kontakt covjeka koji ti je radio nebo, vjerujem da ce biti dosta ljudi zainteresovanih da rade, pogotovo sad ova platnena neba stalno kod nekog vidim da visi (ukljucujuci i moje :icon_evil:)

Hvala noke za posudjivanje kljuca sutra ja tebe ujutro zovem da se nadjemo ako moze...covjek je uradio bas profesionalno sam skinuo i postavio sa svim stokovima i nebom i siberom 200 km broj tel je 061374296...pozdrav
 
druze, da ti kazem nesto za izduv :D

to je turbo motor, jos turbo promjeljive geometrije ako se ne varam.
Sto otvoreniji izduv to bolje!

tako je kod mene na Alfi 147, ja sam skinuo i srednji i zadnji lonac i navario celicnu beshavnu cijev f60, auto se preporodio, osjetno bolje ide a nista nije bucniji, cak mi se sad vise svidja rad na leru jer fuckanje iz auspuha prekriva ono stanardno drektanje dizela!


moj ti je predlog da tako otvoris izduv, i oslobodis turbinu, jer vjerovao ili ne to je za nju zdravo i stiti je od pregrijavanja! a i cuce se fino,ima kod nas jedna mk4 TDI 130ps odicno se cuje i :123: !
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
druze, da ti kazem nesto za izduv :D

to je turbo motor, jos turbo promjeljive geometrije ako se ne varam.
Sto otvoreniji izduv to bolje!

tako je kod mene na Alfi 147, ja sam skinuo i srednji i zadnji lonac i navario celicnu beshavnu cijev f60, auto se preporodio, osjetno bolje ide a nista nije bucniji, cak mi se sad vise svidja rad na leru jer fuckanje iz auspuha prekriva ono stanardno drektanje dizela!


moj ti je predlog da tako otvoris izduv, i oslobodis turbinu, jer vjerovao ili ne to je za nju zdravo i stiti je od pregrijavanja! a i cuce se fino,ima kod nas jedna mk4 TDI 130ps odicno se cuje i :123: !

Ma vidjet cu sta cu i kako cu ako uzmem zadnji jubi lip stavit cu protocni lonac a izlaze od golfa 5 gti.
 
Član
Odlicno ispalo nebo ja bi samo ove rucke i suncobrane farbno u crnu mat..puno bi bolje izgledalo..dobra cvrka :cool:
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Odlicno ispalo nebo ja bi samo ove rucke i suncobrane farbno u crnu mat..puno bi bolje izgledalo..dobra cvrka :cool:

Hvala ma nisam stigao kontam dali. Crnu ili crvenu da se ne zajebem heheheheh ali ofarbat cu sigurno u nesto ali sta vidjet cemo...
 
Top