Golf 4 gti Tdi

Golf 4 gti Tdi

Član
poceo sam raditi felge Rh zw1
rastavio sam dvije jedna je 8 jota a druga 9 jota,ispolirao sam manji obruc a veci tek poceo raditi pa evo slike samo malog zavrsenog....



Uploaded with ImageShack.us

a ovo je slika veceg morao sam upotrijebiti skid boje jer je obojen onaj dio obruca gdje su sarafcici,kad sam skinuo boju ispod grubi dio aluminijuma neznam kako ali isto da se naborao pa cu morati to poravnati i tek onda poliranje....
evo slike ovih od 9 jota :


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
staman je napisao(la):
felma je prelijepa, sanjam jednu ovakvu :D

doci ce i tvoje vrijeme...hehe evo poceo sam i ovu od 9 jota skinuo ovo sto je bilo grubo sad ide poliranje i glancanje vidjet cemo kako ce ispasti...
 
staman je napisao(la):
felma je prelijepa, sanjam jednu ovakvu :D

Evo snovi ti mogu postati stvarnost :p Ja imam jedne mislio sam ih staviti na svoje auto ali sam odustao, pa ako te zanimaju javi se :)

Četvorka je odlična! Na 17 ima da ubiješ u pod i pogodi dobru gumu da to bude kako spada ;)
 
Član
Pirelli_Im je napisao(la):
staman je napisao(la):
felma je prelijepa, sanjam jednu ovakvu :D

Evo snovi ti mogu postati stvarnost :p Ja imam jedne mislio sam ih staviti na svoje auto ali sam odustao, pa ako te zanimaju javi se :)

Četvorka je odlična! Na 17 ima da ubiješ u pod i pogodi dobru gumu da to bude kako spada ;)

Imam i ja za tebe jedne ako hoces ove 18-ke sa mog auta zadnje su 10 jota a prednje 8.5...hehehheh felge sam kupio i netrebaju mi vise....pozdrav
 
Legend
Ma Golf je bombona... juce ga nisam stigao ni pregledati, al ono sta sam vidio mi se svidja... sretno... ;)

p.s.
DRUG... HVALA JOS JEDNOM... :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
ja mislim da si ipak sa vectrom bio sretni :D btw mislim da sam je vidio neki dan, i da dobar ti ovaj vau vau
 
keno_87 je napisao(la):
Pirelli_Im je napisao(la):
staman je napisao(la):
felma je prelijepa, sanjam jednu ovakvu :D

Evo snovi ti mogu postati stvarnost :p Ja imam jedne mislio sam ih staviti na svoje auto ali sam odustao, pa ako te zanimaju javi se :)

Četvorka je odlična! Na 17 ima da ubiješ u pod i pogodi dobru gumu da to bude kako spada ;)

Imam i ja za tebe jedne ako hoces ove 18-ke sa mog auta zadnje su 10 jota a prednje 8.5...hehehheh felge sam kupio i netrebaju mi vise....pozdrav

Ovo gore je bilo za stamana, vidio sam tvoje felge na oglasu, ako bio išao na 18'' onda mora felga biti baš baš ono baš super :)
Reci mi koje na širine adaptera ideš?
 
Top