Golf 4 gti Tdi

Golf 4 gti Tdi

Član
Kupio sam novo auto,pa red je da ga predstavim:

Golf 4 Tdi 110 kw, 2002 godiste,na njemu su rh felge ali sa porscheovim poklopcima 18-ke,zadnje 10 jota a prednje 8,bila je podignuta prljava,heheh moralo se mjenjati ulje u motoru i odma sam to zavrsio,kupljene gewinde postavljene vec, odvukao auto na dubisnko ciscenje....

Sad nemam puno slika ali postavit cu sve kad dodjem sa posla,

evo sad malo samo imam:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
Dobra ti trava... jel domaca:icon_question: :lol:

Sa srecom drug... da te posluzi...
koja je oznaka motora? koliko je presao... de malo nahvali... :cool:
 
Član
Liga je napisao(la):
Dobra ti trava... jel domaca:icon_question: :lol:

Sa srecom drug... da te posluzi...
koja je oznaka motora? koliko je presao... de malo nahvali... :cool:

Pa zar liga sumnjas u mene,znas da ja sve domace kupujem heheheh

ARL je oznaka motora,205 000 presao kad je kod mene dosao,sad je negdje 207 000
u njemu je koza,sjedista reacro,4xair bag,6 zvucnika (sto planiram zamjeniti staviti bose ako naletim negdje)dvd pioneer,bio zeder u njemu i ja ga odvukao ugradio hudiny,sto je sigurno sigurno je...to je to ima gepek,vrata haubu,hehehh ja stakla su na struju,


sad pitanje kolko kosta zatvaranje znakova i ko to moze dobro uraditi i masku i haube....

Belmin1 je napisao(la):
Dobar Golf mislim da sam ga vidio par puta u Gradu ;)

Jesi sigurno sad se non stop vozam,heheh pozelio godina i nesto bez auta pa sad negasim ga...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
doceka i ti dizela ;)
nek je sa srecom..

;-) docekao sam vala bio sam narucio sebi benzinca 132 kw ali zena htjela prvo pare pa da mi uvuce auto meni to nije odgovaralo i odlucim se za ovu ovdje jbg koju god da sam pogledao imala je havariju...
 
Legend
keno_87 je napisao(la):
Pa zar liga sumnjas u mene,znas da ja sve domace kupujem heheheh

ARL je oznaka motora,205 000 presao kad je kod mene dosao,sad je negdje 207 000
u njemu je koza,sjedista reacro,4xair bag,6 zvucnika (sto planiram zamjeniti staviti bose ako naletim negdje)dvd pioneer,bio zeder u njemu i ja ga odvukao ugradio hudiny,sto je sigurno sigurno je...to je to ima gepek, vrata, haubu, hehehh ja stakla su na struju,

Koji si ti sretnik... imas i gepek... :lol:

ma kao sto rekoh, sa srecom i vidimo se... :cool:
 
Član
OOOO pa bracuka, zar i ti ode u daga daga =)

Haj neka je sa srecom, jebemu jesil ziv nigdje te nema =)

OOOO pa bracuka, zar i ti ode u daga daga =)

Haj neka je sa srecom, jebemu jesil ziv nigdje te nema =)
 
Član
takac je napisao(la):
OOOO pa bracuka, zar i ti ode u daga daga =)

Haj neka je sa srecom, jebemu jesil ziv nigdje te nema =)

OOOO pa bracuka, zar i ti ode u daga daga =)

Haj neka je sa srecom, jebemu jesil ziv nigdje te nema =)



ma ima buraz ziv sam polovicno,radim i tako,ma napisao sam prije u postu narucio bio sebi gti 132 kw ali nesto se iskomplikovalo ali opet sam ostao u GTI familiji...heheheh

Liga je napisao(la):
keno_87 je napisao(la):
Pa zar liga sumnjas u mene,znas da ja sve domace kupujem heheheh

ARL je oznaka motora,205 000 presao kad je kod mene dosao,sad je negdje 207 000
u njemu je koza,sjedista reacro,4xair bag,6 zvucnika (sto planiram zamjeniti staviti bose ako naletim negdje)dvd pioneer,bio zeder u njemu i ja ga odvukao ugradio hudiny,sto je sigurno sigurno je...to je to ima gepek, vrata, haubu, hehehh ja stakla su na struju,

Koji si ti sretnik... imas i gepek... :lol:

ma kao sto rekoh, sa srecom i vidimo se... :cool:

heheheh normalno zovem te ovih dana treba mi nesto oko xenona....
 
Član
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Sta ce ti 132kw benzinac ,dobra je ta dizel raketa.Cestitam i nek te dobro sluzi.

pa poslije sam ovu kupio bio dogovorio sve i da se dovuce auto iz njemacke i dan prije nego sto je trebala kupiti gore auto poslala mi zena poruku hajde posalji pare za auto i kad dodjem tamo dat ces mi za prevoz auta...i meni to nije odgovaralo i nazovem ovog momka i kupim nju,i vjeruj sad bi se zahvalio zeni sto me ispalila hehehehh





eh evo sad nekoliko slika ali kad je bila podignuta a kad je spustena samo nekoliko imam....


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

a evo nekoliko kad je spustena:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

postavljen je bra to sam zaboravio reci idem non stop u travnik i onda da nemi bilo ostecenja na haubi,postavio sam....
 
Član
oooodličan burazeru, nek je sretan, strašan je to auto, treba ga čipovati i vjeruj mi da imaš žestoku jurilicu, taj benzinac od 132 kW mu neće moći prismrditi ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
oooodličan burazeru, nek je sretan, strašan je to auto, treba ga čipovati i vjeruj mi da imaš žestoku jurilicu, taj benzinac od 132 kW mu neće moći prismrditi ;)
hvala velika na pohvalama ali nebih ga cipovao dosta mi je i ovako,ako me prenese nekad mozda ga i cipujem...ali sad je dovoljan...heheheh
 
Član
mmmmmm, gledao sam ga vise puta pored magistrale na Brnjacima dok se prodavao, spasio si ovako poseban auto a i spasio si bivseg vlasnika... :D
Ima identican prednji kraj kao moj auto, imao sam zelju da uzmem ovakva kozna sedista, dugo vremena sam ih lovio ali su mi izmicala ispred nosa... vidim nije moja nafaka... dopada mi se kako mu stoji BRA :D
Sretno!
 
Top