Golf 4 gti Tdi

Golf 4 gti Tdi

Član
Liga je napisao(la):
Ma Golf je bombona... juce ga nisam stigao ni pregledati, al ono sta sam vidio mi se svidja... sretno... ;)

p.s.
DRUG... HVALA JOS JEDNOM... :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:

tu smo da pomazemo jedan drugome...nema problema hvala na povalama auta...lijep pozdrav cucemo se da mi radimo oko auta....

Pirelli_Im je napisao(la):
keno_87 je napisao(la):
Pirelli_Im je napisao(la):
staman je napisao(la):
felma je prelijepa, sanjam jednu ovakvu :D

Evo snovi ti mogu postati stvarnost :p Ja imam jedne mislio sam ih staviti na svoje auto ali sam odustao, pa ako te zanimaju javi se :)

Četvorka je odlična! Na 17 ima da ubiješ u pod i pogodi dobru gumu da to bude kako spada ;)

Imam i ja za tebe jedne ako hoces ove 18-ke sa mog auta zadnje su 10 jota a prednje 8.5...hehehheh felge sam kupio i netrebaju mi vise....pozdrav

Ovo gore je bilo za stamana, vidio sam tvoje felge na oglasu, ako bio išao na 18'' onda mora felga biti baš baš ono baš super :)
Reci mi koje na širine adaptera ideš?
nerazumijem koje sirine,nazad su mi meni se cini 4 ccm a naprijed 2.hehehe,ali sad cu da vidim kakve ce ove ispasti kad zavrsim,A moje 18-ke su drama vjeruj mi ko ih kupi nece se pokajati samo ce morati ja mislim distancere stavljati jer preduboka je felga unutra et je 60 nazad a naprijed et 55.


Micky je napisao(la):
ja mislim da si ipak sa vectrom bio sretni :D btw mislim da sam je vidio neki dan, i da dobar ti ovaj vau vau

Ma vectra je bila davno bilo je tu i srece i tuge,ali vjeruj da sam sto se tice srece sa gti-em bio najsretniji ali ovaj mi je sad super,ide a malo trosi hehehehhe (iako nikad na potrosnju nisam gledao)...
 
Član
Uradio sam jedan tanjir od rh zw1...evo kako je ispalo....

Ovo je tanjir od 9 jota njega tek radim...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


evo sad kako je kad sam zavrsio mali tanjir...:


Uploaded with ImageShack.us

idemo dalje,zna li neko koliko ce me kostati farbanje ovih felgi ja cu skinuti boju do aluminijuma i da mi neko ofarba??????
 
Član
Meni je drug ofarbao kompletne ZW1 za 100KM... bile su rastavljene i osmirglane, a on je uradio kompletan posao za 100KM. Ja sam ih hteo za Golfa ali nisam mogao da nadjem adaptere 5x112/5x100 pa ih je burazer nabacio na Mercedesa Vita ali je zbog crne boje karoserije ofarbao i prstenove u crnu perlu.
 
Član
deez je napisao(la):
Meni je drug ofarbao kompletne ZW1 za 100KM... bile su rastavljene i osmirglane, a on je uradio kompletan posao za 100KM. Ja sam ih hteo za Golfa ali nisam mogao da nadjem adaptere 5x112/5x100 pa ih je burazer nabacio na Mercedesa Vita ali je zbog crne boje karoserije ofarbao i prstenove u crnu perlu.

to nije puno para,ja bih platio toliko,da odradi primer i boju na njih....mozes li mi dati broj??
 
Član
evo ga gotov je i ovaj tanjir od 9 jota,fino izgleda ali ima malih tackica koje jos moram skidati,jos cu se truditi da to skinem kako treba i da mi izgleda kako treba....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
e druze evo broja... 062 488 340 Emir...

Reci da ti je Edis dao broj telefona i da imas felge iste kao je farbao Adisu, mom bratu... objasni sve i pozdravi ga od mene.

Jedva cekam da vidim krajnji proizvod!
 
Član
deez je napisao(la):
e druze evo broja... 062 488 340 Emir...

Reci da ti je Edis dao broj telefona i da imas felge iste kao je farbao Adisu, mom bratu... objasni sve i pozdravi ga od mene.

Jedva cekam da vidim krajnji proizvod!

hvala drug vidim ti se nejavljas i ja nasao drugog majstora,i ja jedva cekam finalni proizvod....heheheh bice to dobro ....jos boja kad se potrefi uhhh....
 
Član
Pozz šta je ovo na ovoj slici ovaj ko neki privjesak od GTI,ili nešto bil mogo objasnit,ako je privjesak ja bi sebi od gti tjeo
 
Član
hvala lijepo....

sad trenutno se skupljaju parice i priprema se za zime,ali na proljece ja mislim da ce biti velikih radova oko autica,imam svasta u planu pa cemo vidjeti sta ce se ostvariti....
 
Član
evo mene ponovo imam nekih problema oko autica,mjenjam turbine skidam ko lud,kako god propisa turbina,mjerio kompresiju 30 na sva 4 klipa,izbacivao mi malo ulje na iber lauf skinuo glavu odnio kod cake danas dosla i promijenio je hidro podizace i ispitao glavu nastimao provjerio jeli krivo,dihtunge sve kupio,ulje u karteru cisto nema nikakvih opiljaka prljavstine nista znaci sve je ok ali turbina non stop propisa,interesuje me koliki je pritisak ulja u motoru kada je hladan motor?????
Po podatcima je pritisak ulja 2 bara /2000 obrtaja(predpostavljam kad je topal motor)A meni je 5 bara pritisak kada je hladan motor,senzor pritiska ulja je na 8.3-8.5 bara....sto mislim da je u redu ali eto da provjerim....I jos jedno pitanje ako mi moze neko odgovoriti "Čaura na osovini turbine jeli mora biti fiksna ili moze imati dstupanja i pomjerati se?????"

unaprijed hvala
 
Član
evo mene sa updatima...auuu odkad nisam pisao.....
Turbina je stavljena auto ide leti,ali ipak cu ja novu naruciti i da sam miran,a dotad idemo malo radova sta je uradjeno na autu.....
Poceo sam polirati felge da ih dovedem do visokog sjaja i krenem laganice jednu po jednu....i dobijem na kraju:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
promijenim prednje diskove i disk plocice,jer poceli su mi tresti na kocenju..:


Uploaded with ImageShack.us

ofarbao sam celjusti,fino iscetkao naprskao primer za visoke temperature,poslije crvena boja jer ce mi sve biti crno crveno pa idem lagano tim putem:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
hmmm poslije toga je auto polirano uradio sam sve sam sebi ali nisam na nekim mjestima zadovoljan jer ipak profi masina je profi masina,a kod mene je ona okrubla sa vibracijama i povremenim okretanjem...pa tako da ona jeste ispolirala aauto ali imam ja zamjerki...evo slika prvo hauba sta mi je bra uradio:


Uploaded with ImageShack.us
a evo kako je ispalo kad je gotovo:


Uploaded with ImageShack.us
i evo slika auta,nije pretjerano slikano ali eto ima se slika...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Onda sam odlucio presvuci i krov,uradjen je alkantarom crvena boja evo slika:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
i finalni proizvod :


Uploaded with ImageShack.us

Dalje kupljene su gewinde Eibach,postavljene su na auto promijenjene odbojne,i aksijalni lezajevi i sve kompletirano stavljeno na auto,ali nemam slika jer nisam imao vremena kupio ih u 7 ujutro i postavio do 9 i otisao na put,ali nemam kljuc za regulazu pa ako neko ima viska kljuc da proda ili da posudi kljuc samo da nastimam na odredjenu visinu bio bih zahvalan...

Dalje kad sam kupovao gewinde dogovorim sa covjekom(on preprodaje auta),u garazi mu je bila jedna plastic fantastic golf 4 i ja je pregledam i vidim orginalne pedale,plocu za odmaranje noge i ruckicu mjenjaca od R32.dogovorimo se oko zamijene i pokupim i to postavim odma....slikati cu auto i gewinde kako je spusteno,pedale isto tako,sad za sad me dosta bice jos slika radim jos jedna mi je felga ostala da ispoliram pa ce na auto...do tada cujemo se i vidimo...:-D
 
Top