Golf 4 , 74 kw , 2001

Golf 4 , 74 kw , 2001

Član
Gdje bude maf senzor da i njega onda očistim?, sjecam se da je rodak imao neki sličan problem ma pasatu 5+ , znam da je na neko metalno crjevo od turbine stavio dihtung jer ga prije nije bilo i rješio je problem
 
Gdje bude maf senzor da i njega onda očistim?, sjecam se da je rodak imao neki sličan problem ma pasatu 5+ , znam da je na neko metalno crjevo od turbine stavio dihtung jer ga prije nije bilo i rješio je problem
NE DIRAJ MAF, jer očito nisi stručan za taj poduhvat. Zaje*at ćeš ' film ' u njemu pa ti onda valja i to kupovati. Jesi li radio dijagnostiku, da makar znaš, približno, na čemu si ?
 
Član
Maf ne diraj. I tonse ne cisti to se mjenja. Vidi kako se ponasa kad ga isključis pa onda znaces jel radi ili ne
 
Član
Ma potopi se u nitro razrjedjivac na 2 dana :D:D:D:D:D:D:D
Zezam se naravno, ima u motorexu kupit sprej za to 15km dodje liqui moly ga pravi

Dobar je ovaj Liqui Moly spray , samo sto je mala bočica , ja sam morao posle kupiti još jedan da bi bio 100 % zadovoljan sa rezultatom .
Prvi sam isto kupio u Motorexu 15 KM , da bi drugi put slučajno naišao u drugoj radnji 10 KM , takođe sam kupovao u Motorexu Abro cleaner spray 12 KM (ne za MAF) , da bi i njeg posle našao u drugoj radnji 6,5 KM . Toliko o povoljnim cijenama u Motorexu ;) .

2ni2rk8.jpg
 
Član
Dobar je ovaj Liqui Moly spray , samo sto je mala bočica , ja sam morao posle kupiti još jedan da bi bio 100 % zadovoljan sa rezultatom .
Prvi sam isto kupio u Motorexu 15 KM , da bi drugi put slučajno naišao u drugoj radnji 10 KM , takođe sam kupovao u Motorexu Abro cleaner spray 12 KM (ne za MAF) , da bi i njeg posle našao u drugoj radnji 6,5 KM . Toliko o povoljnim cijenama u Motorexu ;) .

2ni2rk8.jpg
E bas ovo.
izvinjavam se za off. ali sto se tice cijena motorexa, mozda nisu jeftini ali bar imaju skoro sve sto ti zatreba, kad sam uzimao set kvacila za bmw za sat i po su ga donijeli iz Gracanice u Teslic, bilo gdje drugo u Teslicu morao bih cekat bar sledeci dan. A i usluznost im je na nivou sto jest jest...
P.S. Ne placa me motorex da ih reklamiram :D samo moje licno misljenje ;)
 
Član
Odlucio sam , skidam turbinu i sve sto mognem , ukljucujuci i izduvnu granu. Neka mi je bog na pomoci da sta ne polomim. Jel ima nesto na sta bi trebao obratiti paznju u vezi turbine.Znaci imam namjeru da je skinem pa cu je odnjeti nekom na ciscenje , a ujedno cu pregledati sva crjeva i picke materine. Da sam ove pameti ne bi ga ni kupovo. Jebo me je jurko.
 
Član
Odlucio sam , skidam turbinu i sve sto mognem , ukljucujuci i izduvnu granu. Neka mi je bog na pomoci da sta ne polomim. Jel ima nesto na sta bi trebao obratiti paznju u vezi turbine.Znaci imam namjeru da je skinem pa cu je odnjeti nekom na ciscenje , a ujedno cu pregledati sva crjeva i picke materine. Da sam ove pameti ne bi ga ni kupovo. Jebo me je jurko.

Kako mislis, ukljucujuci i izduvnu granu? Dobro si rekao, nek ti je Bog na pomoci, samo naprijed, zivci i racna nastavci gedore 10, 12, 13, kljucevi 10, 12, 16, 17, 22, imbus 5 i 6, sarafciger klijesta i udri, et nadam se da sam ti pomogao :D a sta ti je Jurko kriv, nije najposteniji svercer al' nije ni bilo njegovo da ti kaze da ne kupujes auto koje neces moci odrzavati ;)
 
Član
Odlucio sam , skidam turbinu i sve sto mognem , ukljucujuci i izduvnu granu. Neka mi je bog na pomoci da sta ne polomim. Jel ima nesto na sta bi trebao obratiti paznju u vezi turbine.Znaci imam namjeru da je skinem pa cu je odnjeti nekom na ciscenje , a ujedno cu pregledati sva crjeva i picke materine. Da sam ove pameti ne bi ga ni kupovo. Jebo me je jurko.
Ostavi to vozaj jos malo dok sta para ne sakupis odvuci majstoru i zamijeni dozer samo ces veci belaj napravit nije skidanje turbine za svakoga.bez uvrede ;)
 
Član
Lave jurko mi je ostavio 100 eura i na kraju kvar ispade 100 eura . Auto sam takvo kupio samo frajer nije htio rec. Supcina . A jbes to auto ako ne moze preko 120. Ma skinucu crjeva sa turbine i ocistiti ih i to . Ne proradil nema veze . Zanima me mozel se sta ostetit ako nastavim tako voziti sa " zacepljenom turbinom " .
 
Top