Golf 4 , 74 kw , 2001

Golf 4 , 74 kw , 2001

Član
I kod mene isto kad ga pritisnem ugasi turbinu ... a nema nikakvih gresaka . Jednom sam se bio zaletio da je skinem ali kad sam legao pod auto vidio sam da nema nikako prostora za moj rad :D , pa sam ostavio tako .. 100 km mi trazi majstor da je ocisti pa ce to na kraju vjerovatno i biti , a prije toga cu probati ocistiti maf senzor , vidio sam ima da se kupi neki sprej oko 20 km pa sta bog da . Ako ne pomogne onda idem majstoru pa neka radi ..

Ti se namuči sa tim golfom, ako nisi pri parama, skupi pare i pravo nekom VW majstoru..Možeš nešto više zajebat' na motoru, bzvz :cool:

Jebe me al bas , najgore mi je kad mi u gradu isključi turbinu , pa odma bi ga u banderu zavalio .. i ne smijem nigdje krenuti sa njim , ko da imam ficu a ne golfa , nisam nikako siguran u njega
 
Poslednja izmena:
Član
Dzabe ces dat 20 km na sprej, odes uradis dijagnostiku pravu, koja ocitava parametre punjenja turba, rada dizni i svega ostalog za te pare i znas sta je, al 99% turbo.. meni majstor uzeo 80 km al mi je prijatelj i nije to skupo ima dosta posla..
 
Dzabe ces dat 20 km na sprej, odes uradis dijagnostiku pravu, koja ocitava parametre punjenja turba, rada dizni i svega ostalog za te pare i znas sta je, al 99% turbo.. meni majstor uzeo 80 km al mi je prijatelj i nije to skupo ima dosta posla..
I j kazem , bolje na tih 20 da namijeri potrebno i da plati covjeku da mu turbinu ocisti.
A maf skini s drugog pa probaj.
Vidi map/mat senzor. Probaj ga izvaditi i pregledati
 
vakum ventil na turbini...imao sam isti problem kad sam imao golf 4 i tako je bacao u safe mod pa kad upalim i ugasim onda vuce i opet tako...
 
Top