Golf 3

Golf 3

Član
meni ovaj bad look samo bode oci ako nemas love za vento front onda odradi haubu iz jednog dijela bad look i farove u crno..imas dobru boju na trojki samo malo prerade..al ja mislim da ce to doci pomalo..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
meni ovaj bad look samo bode oci ako nemas love za vento front onda odradi haubu iz jednog dijela bad look i farove u crno..imas dobru boju na trojki samo malo prerade..al ja mislim da ce to doci pomalo..;)


Mislio sam ubacivati od venta napred sve sto se tice love nije to problam....al samsad razmisljao haubu produziti pa onda do godine to raditi...



AnDel je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
I ubio si je crvenilom... trebo si neku plastiku i crnu ostavit...

tako je
trebao si praviti kontrast crno crveno ili nesto tako ;)


Jbg druze 90% auta je u tim kombinacijama zato sam ja pukao sve u jednu bojo da malo odudara od standarda al ako ubacim vento farove onda ce morat doci 2 boje na njega iz vama...
 
Član
Trazim sebi Borbet T feluge od 9J dvije dajem svoje od 7.5 ako ima ko da zna gdje to mogu naci nek se javi u inbox pa da se dogovorimo....

975371_10200568122539578_1544060183_n.jpg
 
Član
Imaju neke plastike koje se ne farbaju i koje moraju ostat crne... uredu je nešto u boju auta, ali ne sve... isto ko da si ga utopio u crvenu boju :D A šta ćeš haubu produživat, ne kontam? badlook?
 
Član
Opet se malo radukalo oko auta ubacivalo se u siceve grijanje al je problem sto nemogu naci orginalnog prekidaca za grijanje za golfa 3 ako ko zna gdje ima nek mi se obrati....

974986_10200594183311081_1123411398_n.jpg
 
evo,pregledao sam svih 10 stranica,i mogu iskreno rec da mi se eksterijer auta izuzetno svida,pogotovo zadnja svjetla. nema tu bas rijeci o čuningu,eventualno otvori za hladenje pored farova.

interijer je druga prica
jedna stvar mi nikad nece bit jasna-zasto kad se sreduju ti stari auti niko nikad ne ugradi el podizace? mislim,koj je gust imat picolovac auto,a prozore na kurblu otvarat :lol:

druga stvar-ugradi si instrument tablu s brojacem okretaja,probaj nac s bijelom pozadinom,ovako izgleda socijalno
nabavi drugi volan,frend je imao od 6gti volan,nije bas jeftin,platio ga je oko 250€,ali izgledao je prebrutalno

led diode oko papucica izbaci iz auta
to je bilo fora 2000.godine,mozda
ciganluk,odvratno

promjeni kozicu mjenjaca,stavi crnu s crvenim savovima

probaj pronac alu unutarnje kvake,malo da napravis kontrast

i,pliz nemoj auto iznutra farbat u crveno,pliz

ostalo je ok,svaka cast na trudu i volji ;)
 
Član
OD sta si uzimao ovo grijanje siceva ?..Je li orginalno ili ?..Kontao sam i ja nesto raditi ali odustao,kontao uzeti u bingu ili negdje one griajce rastaviti i ubaciti pod moje siceve ?
 
Član
Palić Croatia je napisao(la):
evo,pregledao sam svih 10 stranica,i mogu iskreno rec da mi se eksterijer auta izuzetno svida,pogotovo zadnja svjetla. nema tu bas rijeci o čuningu,eventualno otvori za hladenje pored farova.

interijer je druga prica
jedna stvar mi nikad nece bit jasna-zasto kad se sreduju ti stari auti niko nikad ne ugradi el podizace? mislim,koj je gust imat picolovac auto,a prozore na kurblu otvarat :lol:

druga stvar-ugradi si instrument tablu s brojacem okretaja,probaj nac s bijelom pozadinom,ovako izgleda socijalno
nabavi drugi volan,frend je imao od 6gti volan,nije bas jeftin,platio ga je oko 250€,ali izgledao je prebrutalno

led diode oko papucica izbaci iz auta
to je bilo fora 2000.godine,mozda
ciganluk,odvratno

promjeni kozicu mjenjaca,stavi crnu s crvenim savovima

probaj pronac alu unutarnje kvake,malo da napravis kontrast

i,pliz nemoj auto iznutra farbat u crveno,pliz

ostalo je ok,svaka cast na trudu i volji ;)


Ima slika goolfa kakav je bio a kakv je sad i ima elektricne podizace daljinsko zakljucavanje alarm kad zakljucam pale se svjetlla otkljucam isto tako...95% stvari sam mu izmjenjao a imam u planu jos mnogo toga sat nece doci s obrtajima od MK3 vec cu najvjerovatnije od MK4 ubacivat sat svjetla pod nogama stvar navike...kozica mjenjaca bila sve do skoro kao sto si rekao pa sam je promjenio imam samo u planu krov bacat u crno i one plastike sto su sad bjele a armatura mozda dodze u crvenu kozu ili ostane kakva jes nisam nista rijesio jos....;-))



Skrabo je napisao(la):
OD sta si uzimao ovo grijanje siceva ?..Je li orginalno ili ?..Kontao sam i ja nesto raditi ali odustao,kontao uzeti u bingu ili negdje one griajce rastaviti i ubaciti pod moje siceve ?

imas kupiti orginal sve na ebay izadze oko 60 do 80 € a ja sam uzeo te mate kao sto ti kazes da ima u bingu rastavio ih presjekao jer su izjednog komada i nastavio kablove i isto grije kao i one ima na sebi potenciometar i riktas kako hoces jes da je jeftinija soalucija al i komplikovanijaaa..;-)
 
nisam na slikama vidio da si ubacio el podizace i novu kozicu mjenjaca.
ajd nabaci slike,bas me zanima
kazem,auto mi se svida,ali vrag se krije u detaljima
drago mi je da si poslusao savjete s foruma
jedva cekam novosti :cool:
 
Član
Opet se malo radilo oko auta ubacivali su se u vrata Pioneer zvucnici i visokotonci i xploud-ove skretnice dok nebih nasao neke lijepe pioneer ...:)))

975488_10200653241027487_1546845843_n.jpg


983498_10200653237907409_248058916_n.jpg
 
Član
Opet se malo radilo oko auta stavljali su se auspusi na obe strane parking senzori crta na braniku se zatvarala filter sportski i tako ti detalja...:p

973378_10200749529154630_855961420_nEAjBP.jpg


975537_10200749516714319_786144508_n.jpg
 
Top