Golf 3

Golf 3

hoces li pravit racvu za rore, nemoj da samo jedna strana cadi
na desnoj strani je tijesno zbog rezervoara ali se moze napravit mali lonac ili od jednog napravis 2 za obje strane tako je kod mene bilo na bivsoj dvici
 
Član
u svakom slucaju ima da cadi na obe strani i kontao sam vuci direktno iz lonca za drugu stranu tako da mi na obe strane isto izbacuje...
 
Član
Evo danasnja slika :D


2a61fsg.jpg
 
Član
Bravo anese iskopa i tu sliku..:p

Aj da cujem vase misljenje pravim neki branik al sam neznam ili da ga stavim na auto kad zavrsim ili prodam,..
Nemogu auto vise spustit zapinjem svugdje a iza mi je nekako previsok pa sam kontao na ovaj nacin malo da ga spustim.....

branik.jpg
 
Član
Msl nije nešto taj nastavak neprati liniji branika i malo mi je smiješan,
a nazad zapinjanje možeš riješiti samo užom i nižom gumom il nagibom...;)
 
Član
NAGIB TOCKOVA - sale ;);););)




Najbolje ti je rijesenje nagib tockova.. nek ti neko uradi u photoshopu da vidis kako ce izgledati a mora izlgedati sexy :D;);):cool::cool:




Branik izbaci , prodjes li ovakav kroz grad ,majkemi te necu pozdraviti ode ti u cuning
 
Član
badboy je napisao(la):
NAGIB TOCKOVA - sale ;);););)




Najbolje ti je rijesenje nagib tockova.. nek ti neko uradi u photoshopu da vidis kako ce izgledati a mora izlgedati sexy :D;);):cool::cool:




Branik izbaci , prodjes li ovakav kroz grad ,majkemi te necu pozdraviti ode ti u cuning

Koji kralj :lol: čuj necu te pozdraviti :D

Uostalom slažem se sa predhodno navedenim, nagib i kulijana ;) aaa branik na prodaju ;)
 
Legend
samo radi kako ti volis , pa kako bilo da bilo to ti volis
a kao sto su ti vec rekli
1.uzu i nizu gumu razvuci
2.ako bude trebalo nagib odradi
 
Član
Niss onda cu pokusat sa uzim gumama pa da vidim kako ce sjesti jer sam rubove radio i dzaba sad cu pravit obrve pa cemo vidjet sta je reci...:)
 
Član
14- Aprila Gradiska , samo da znas i da te napomenem ;);)


aBd ak budemo zivi i zdravi idemo , dogovorimo se s Enesom u koloni i udri laganica :123::123::123:
 
puno si se ti jarane nafuro s tim Golfom, tebi kad ko napise pozitivan komentar ti ko da si na sedmom nebu a kad niko ne pise nista onda se bunis
idi i prijavi se pa vidi na cemu si, furaj ti svoj stil i dalje;)
 
Član
Sviđa mi s eovaj poklopac motora od čega je ovo jel tricin ili je od mk4 i koji ti je motor druže u njoj??pozzz:cool:
 
Član
Hahaha...cuj to nafuro se ...hahah...a valjda je od mk3 zadnje serije tako mi je lik rekao sto mi ga je prodao a 1.9 turbo dizel jarane..:p
 
Top