Golf 3

Golf 3

Član
Da ija stavi par fotki od svoje igracke



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

pic0622l.jpg
 
Član
desni klik i open in new tab, ja sam tako mogao
nije losa trica, vanjski izgled totalno ok, unutra imas nekoliko cuning detalja, nadam se da ces to rijesit u skorije vrijeme, kad vidis neke primjere na forumu:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
desni klik i open in new tab, ja sam tako mogao
nije losa trica, vanjski izgled totalno ok, unutra imas nekoliko cuning detalja, nadam se da ces to rijesit u skorije vrijeme, kad vidis neke primjere na forumu:cool::cool:

Potpis ;) Sad se vide slike normalno ;)
 
Član
Slozicu se sa ostalim koji su komentirali, vanjiski dio je dobar, jako lijepe stopke...ali unutrasnjost mi se ne svidja nikako...opet je to samo moje misljenje i stvar mog ukusa, ako se tebi tako to svidja, to je u redu :cool::cool:
 
Član
reci nam malo o autu, motor i slicno ... ima li nekih planova ? :icon_smile: a inace sviđa mi se trica, slazem se sa ostalima za ovaj unutrasnji dio ;) vanjski dio mi se svidja , mada mozes skinuti tu kuku :icon_biggrin:
 
Početnik
svana prelijepa,dok unutra ima nekih par stvarcica koje i nisu bas ok,no nada se da ces to uvidjeti i da ces promijenuti na bolje. prelijepa trojka ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
o dobro dosao druze,jel to moja maska bivsa jos u zivotu ? samo naprijed hehe ;)



jes jes enese to je ta maska hehehe....sad lici na golfa nasprem onog kad si ti bio kod mene jelde

pleasure je napisao(la):
reci nam malo o autu, motor i slicno ... ima li nekih planova ? :icon_smile: a inace sviđa mi se trica, slazem se sa ostalima za ovaj unutrasnji dio ;) vanjski dio mi se svidja , mada mozes skinuti tu kuku :icon_biggrin:

jarane ide kuka vani samo dok nadzem euro kuku posto imam prikolicu pa nekad zakacim za njega...hahahha
 
Član
jusuf je napisao(la):
Slozicu se sa ostalim koji su komentirali, vanjiski dio je dobar, jako lijepe stopke...ali unutrasnjost mi se ne svidja nikako...opet je to samo moje misljenje i stvar mog ukusa, ako se tebi tako to svidja, to je u redu :cool::cool:

polako jarane unutra isto dolazi crvenoo crni skay samo dok skontam sta i kako i jos planiram radit ovo je samo prvi dio....:p
 
Član
Dobra, samo mi se nesvidja unutrasnjost, volan, papuce, djelovi ofarbani u crveno i tamo natpis na kaseti!:icon_smile:
Ostalo za 10!:cool:
 
Član
Anais je napisao(la):
Al si ga ucrvenio momacki, sve crveno s vana :D Fin golfic samo ova kuka smeta :cool:

pa gotivnije izgleda u jednoj boji a znam za kuku i meni upada u oci al jebi je kad mi nekad treba ***** joj sve al stavicu euro kuku pa ova ide vani
 
Član
Dzafic_ je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Slozicu se sa ostalim koji su komentirali, vanjiski dio je dobar, jako lijepe stopke...ali unutrasnjost mi se ne svidja nikako...opet je to samo moje misljenje i stvar mog ukusa, ako se tebi tako to svidja, to je u redu :cool::cool:

polako jarane unutra isto dolazi crvenoo crni skay samo dok skontam sta i kako i jos planiram radit ovo je samo prvi dio....:p
Nemoj da me pogresno razumijes, ja sam rekao da se meni ne svidja, ali to uopste ne znaci da sam ti rekao radi ovo ili ono...svakome se svidjaju razlicite stvari, i svako drugacije gleda na to, ja recimo ne volim neke velike kontraste u unutrasnjosti, nekako mi izgleda napadno, ali to je samo moje misljenje, a ti naravno ne sredjujes auto za mene, nego za sebe, i ako se to tebi svidja, sta ima veze sto se ne svidja meni ili drugim ljudima, bitno je da si ti zadovoljan ;)
Recimo ja ne volim skaj, niti farbanje nekih dijelova unutra u neku boju (u tvom slucaju crvenu), volim poneki detalj uradjen u carbon foliju, svi vole nesto sto se nekom drugom ne svidja, i sve dok je tako dobro je :cool::cool:
 
Top