Golf 3

Golf 3

Član
Evo ga napokon sve ugradzeno nakon par problema sa alternatorom od 120A i neke remenice sam morao mjenjat al isplatlio se sve je skopcano napravljeno kako treba,,,sutra jos plastike pospajat kako je bilo i na praonu...xD

1526326_10202143620606045_971465855_n.jpg
 
Član
Ma jasta je nakanjivam se ima dvije godine da je ugradim al se sad isplatilo zbog ljeta al ev uspjeo sam sve sam odradit.......:))
 
Član
Raja da vam se javim malo i da cujem vasa misljenja pripremam auto za sezone tj razvlacim rubove da ide jos ka zemlji zatvaram zmigavce u blatobranima vracam njegovu tvornicku boju LY3D jer mi je nekako naj ljepsa i kontao sam bacit preko crveme boje lak sa bjelim sitnim ikrama i feluge u zutu boju ofarbat al se dvoumim jos za te dvije stvari pogotovo za feluge dali u neon zuto ili crno ili da ostavim kakve jesu onda presvlacim unutra stokove iplasticne i krov u crnu boju i jos par sitnica imam odradit....da cujem sta kazete za moje planove...
 
Član
Ti nikako nadoć što se ukusa tiče... čuj crveno auto i žute felge :S sveukupno imaš dosta sranja po autu, sve je previše crveno, svako crnu plastiku ti si ofarbo u crveno i to sad ni na što ne liči...
 
Član
Golf_MK3_GTI_Widebody_by_TOMMY_G.jpg

sto se tice prosorovanja i kontrasta malo ce ti ova slika pomoci..sto jest jest all brate precrven ti je golf..masku farove lipp u crno na soferki skini tu crvenu traku odradi crnom folijom za stakla..aa mislim da sam s ovim pogodio sve tvoje planove..:)
 
Član
Eh oko te maske izmedju farova i lipa prednjeg i na zadjem braniku sredinu se dvoumim da dodze u mat crno a sam neznam jer mi lijepoo izgleda kad je sve u jednoj boji mada valja malo promjenut....
 
Legend
sta god radio , radi kako volis , al unesi mu malo kontrasta sa crnim detaljima
bar pragove , prednji lip i donji dio zadnjeg branika udri u crno mat
pre crven je , to mi nije nikako za trice
 
Član
to se ija enese dvoumim na zadnjem braiku onaj srednji donji dio u crno bubnut i napred lip pragove kao sto kazes i masku izmedju farova al se jos uvijek dvoumim sam neznam kako bi to izgledalo :/
 
sta god radio , radi kako volis , al unesi mu malo kontrasta sa crnim detaljima
bar pragove , prednji lip i donji dio zadnjeg branika udri u crno mat
pre crven je , to mi nije nikako za trice
Dobar golf, ali slazem se sa kolegom enesss-om moras malo razbiti tu crvenu boju, previse je sve u jednoj boji, pukni ti taj lip i te dijelove kao sto je enesss nabrojao, u mat crnu ili metalic crnu isto dobro bi mu doslo, jer su ti dijelovi u golfova pretezno mat crna plastika nebi bilo lose da puknes u metalic da se malo razlikujes od drugih a potom i dobro izgleda kad se sjaji :D
 
Član
Pa kontao sam ofarbat sve u crveno komplet i onda samo matom te detalje tako da kad mi dosadi smaknem i imam ispod lijepu crvenu boju ...al sad sam najvise nafuran na metalik crnu boju mislim da bi sjelo samo tako al eto nesto ce valjda ispast da valja......a neko neki tip za feluge u crno i rand crven ili ostavim kakve jesu ili da bubnem neke neon boje jedno vrijeme...;))
 
Pa dobro kako ti hoces ti odluci, a sto se felgi tice ja bi ih ovako, ofarbaj srce u metalic crnu neku finu izaberi nemora bit metalic moze Glossy a rub ako mozes po mogucnosti ispooliraj ili njega u neku finu sivu sto ima malo vise sjaja ali jos bolje kad bi rub mogao ispolirati to bi bio pravi sex :D
 
Član
Ja koliko mogu zakljuciti iz tvojih komentara dzaba je tebi sto ti citav forum govori da ti je trenutni look auta nidze veze kad ti i dalje furas po svom.Znaci ni na jednoj trojki ne stoji kad se citava ofarba u jednu boju.Nego ti fino nadji cod boje od golfa 3 gti edition crvena i uradi auto u oem izdanju tj nabaci gti body kit rubovi pragovi lajsne preko vrata i sve to fino ofarbaj u mat crnu a ostalo u crvenu i tek onda ce auto da se povrati u zivot
 
Top