Golf 3

Golf 3

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Nije loš Golf ;) Šta mu je pod haubom ?

evo rekao ti je Anes sta je pod haubom neki dizelcic...;-)))

enesss je napisao(la):
samo polako i po svome , kolega tu u Cazinu prodaje haubu kakvu planiras sebi praviti ... nije skupo mogu te proslijediti njemu ako hoces , a i na forumu je tu momak ;)

nasao sam ga enese na piku i najvjerovatnije cu kupit njeguvu haubu jer mi je isplatnije nego praviti.....;-))))
 
Član
Evo sta se radilo zadnjih para dana jest da jos nije zavrseno al ovako to treba da izgleda jos na ovo treba da dodze staklena plata sa urezanim VW znakom i PP aparat i staklo preko pojacala....















 
Član
Pocelo je lagano pripremanje za ljeta jos se samo cekaju distance i novi farovi....

I ako je ko zainteresovan imam sportske opruge i amortizere na prodaju koje skidam s auta sutra jer sebi sad stavljam gewinde.....evo par fotkica .......



 
Član
Prodajeem Angel eyes farove za golfa III 120 KM ako ima ko zainteresovan nek se javi al jedno staklo na farovima falii....



 
Član
I opet par novih stvarcica se radi.....Ja bezze stavljam slike neznam gledal ih iko jer nema komentara...:p

image_1363369881165712.jpg
 
Član
saleee je napisao(la):
Jbg. malo je ljubitelja extrema msl mnogi taj pravac svrstavaju u anti...

;););)


Sine nicht so gut , stavis ovaj branik onda moras i prednji , bice ti nepar, i jos ako mu stavis 4 rore onda si ispao skroz , ode ti jarane onda bas u CUNING ...:icon_rolleyes:
 
Član
Prednji znas da ima onaj dodatak nizi i ovaj taman ce biti tu negdje al me jebe moram pravit pragove da se to uklopi i to sto kazes ode u cuning sto mi se bas nesviodja al cemo vidjet hocu duple rore gotivno izgleda pa cu vidjet sta i kako . ce izgledat..;-)
 
Top