golf 3 vr6

golf 3 vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako je neko krace vrijeme kod tebe onda ti neznas kako je vozen do sada..a i sam kazes da ima dima na izduvu..inace ti modeli sa razvodnom kapom prije 08/94 se jako griju..temp im varira previse..imaju i drugacije ubrizgavanje od novijeg modela,i drugacije rade u blokadi..
 
Član
on je kod mene vec skoro dvije godine i znam kako je auto vozen jer ga je vozao susjed koji ne zivi daleko od mene a to sto dimi to je samo kad se upali kad je hladan dok se ne zagrije minutu dvije a i to sto dimi je neprimjetno
 
Član
eugen-vr6 je napisao(la):
pozdrav ima li ko da prodaje znak VR6 za prednju masku ako neko ima da proda ili pokloni neka se javi

odes do ovlastenog servisa i naruce ti .oko 20-25 maraka dodje..
 
Član
VR6 je super motor, izdrzljiv, jak...a i super osnova za tuning,smanjis mu kompresiju...montiras neki turbo i eto ta na 300-400 ks odmah ;)


evo par primjera:

http://www.youtube.com/watch?v=_OafCq1izXE (ovaj video OBAVEZNO odgledati do kraja, pojacati ton do kraja...ma sve do kraja :)

http://www.youtube.com/watch?v=P371lvykylQ&feature=related
 
Član
Darth je napisao(la):
eugen-vr6 je napisao(la):
pozdrav ima li ko da prodaje znak VR6 za prednju masku ako neko ima da proda ili pokloni neka se javi

odes do ovlastenog servisa i naruce ti .oko 20-25 maraka dodje..

Hvala puno oticu danas jer nisam znao da ima ????????'

TDi Power je napisao(la):
Nije puno para auto ako ce biti registrovan,steta sto nema klimu;)
Ako nije puno donesi 7 milja i vozi ga ??????'
 
Član
fino auto pravo ... ovo treba srediti :D

radis li sta ... ima li kakvih projekata ili samo prodajes :D
 
Član
eugen-vr6 je napisao(la):
2.8 je motor nije los ali je motori se nisu pokazali bas nesto u biti imaju jednu manu izbacuju crni dim nakon 200 000 eto i moj je vec poceo malo mada sam cuo da je to normalno za njih jer im ode jedan senzor usisa zraka koji daje vise goriva nego sto treba pa ne moze sagorijeti sve i onda dolazi do izbacivanja crnog dima mada se ne treba bojati nisu kvarljivi zavisi kako naletis ja sam svog kupio sa 180 000 eto sada ima skoro 210 000 i promjenio sam mu samo termostat on samo crko ali u biti zadovoljan sam koliko su ih ljudi izblatili nisu uopste lose vr6-ice


hmm... mislim da znam koji je golf ovo jesu mozda zadnja vrata bila udubljena kad si kupio auto?? to za crni dim nisam siguran pogledaj protokomjer!! a poznato je da vole ulje trositi i dimiti plavo:icon_smile::icon_smile: al zato zvuk je dramica;;) ja ludim za tim motorom;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top