golf 3 vr6

golf 3 vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VW_freak je napisao(la):
eugen-vr6 je napisao(la):
2.8 je motor nije los ali je motori se nisu pokazali bas nesto u biti imaju jednu manu izbacuju crni dim nakon 200 000 eto i moj je vec poceo malo mada sam cuo da je to normalno za njih jer im ode jedan senzor usisa zraka koji daje vise goriva nego sto treba pa ne moze sagorijeti sve i onda dolazi do izbacivanja crnog dima mada se ne treba bojati nisu kvarljivi zavisi kako naletis ja sam svog kupio sa 180 000 eto sada ima skoro 210 000 i promjenio sam mu samo termostat on samo crko ali u biti zadovoljan sam koliko su ih ljudi izblatili nisu uopste lose vr6-ice


hmm... mislim da znam koji je golf ovo jesu mozda zadnja vrata bila udubljena kad si kupio auto?? to za crni dim nisam siguran pogledaj protokomjer!! a poznato je da vole ulje trositi i dimiti plavo:icon_smile::icon_smile: al zato zvuk je dramica;;) ja ludim za tim motorom;)
Nisu bila vrata udubljena znam ovo auto i prije njega tko ga je vozao,covjek ga vozao i redovno odrzavao, pa ga ovaj momak uzeo.. .Nedavno sam sa njim sjedio na kavi, otisao je za HR nesto radit, pa je govorio da ce ako nađe kupca auto biti regano na ime kupca i da ce cjena biti 7 milja, sad jeli to zadnja ili ne, nebih znao reci, al eto ako je kupac ono bas zainteresiran, mozda bi se moglo nesto ostaviti na kavu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top