golf 3 vr6

golf 3 vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma opracu ga samo dok malo otopli a slika eto to je za sada mozda bude nekih radova na njemu a mozda i ne mozda ga budem prodavo sada u 3 ili 4 mjesecu?????
 
Član
Imaš dobru osnovu za radove,e sad zavisi šta ćeš odlučiti,šta bi drugo onda uzeo ?
 
Član
Koji je motor 2.8 ili 2.9 ?
Ova auta gotivim samo zbog zvuka ,ali sam cuo kao da im motori nisu nesto.
Ma ljudi samo pricaju u svakom slucaju je super samo naprijed.;)
 
Član
njemu treba farbanje ;)
kad tad, takva ti je svaka trica
ovaj mi se sviđa, ima li svu opremu?
 
Član
2.8 je motor nije los ali je motori se nisu pokazali bas nesto u biti imaju jednu manu izbacuju crni dim nakon 200 000 eto i moj je vec poceo malo mada sam cuo da je to normalno za njih jer im ode jedan senzor usisa zraka koji daje vise goriva nego sto treba pa ne moze sagorijeti sve i onda dolazi do izbacivanja crnog dima mada se ne treba bojati nisu kvarljivi zavisi kako naletis ja sam svog kupio sa 180 000 eto sada ima skoro 210 000 i promjenio sam mu samo termostat on samo crko ali u biti zadovoljan sam koliko su ih ljudi izblatili nisu uopste lose vr6-ice
 
Član
eugen-vr6 je napisao(la):
2.8 je motor nije los ali je motori se nisu pokazali bas nesto u biti imaju jednu manu izbacuju crni dim nakon 200 000 eto i moj je vec poceo malo mada sam cuo da je to normalno za njih jer im ode jedan senzor usisa zraka koji daje vise goriva nego sto treba pa ne moze sagorijeti sve i onda dolazi do izbacivanja crnog dima mada se ne treba bojati nisu kvarljivi zavisi kako naletis ja sam svog kupio sa 180 000 eto sada ima skoro 210 000 i promjenio sam mu samo termostat on samo crko ali u biti zadovoljan sam koliko su ih ljudi izblatili nisu uopste lose vr6-ice

Samim tim,onda i više troši..Koliko ti sad troši ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top