golf 3 vr6

golf 3 vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hmmm potrosnja je se popela malo ali opet ne uzima vise od 13-15L najvise ne uzima vise 100% i pise i na board computeru ali jbg sada je jos zimski period vicu bas dok otopli potrosnju!

arminnn je napisao(la):
ma VR je VR..
koja je godina po farovima je mladji
Godina je 92. Ali imam ja far jedan g4 look ljevi fali mi desni jos pa bi postavio te farove ?

Schumi je napisao(la):
Imaš dobru osnovu za radove,e sad zavisi šta ćeš odlučiti,šta bi drugo onda uzeo ?

Ma prije ce biti da cu ga prodati nevjerujem da cu ga ista raditi sto se tice tuninga ?
 
Član
sto se vr6 motora tice(znam jer pratim odavno te motore,oblatili su ga ljudi koji ga nisu znali nastimati,ubaci motor u 2 i pocne pusiti,pocne trokirati,ne vuce,trosi....itd itd..
Vr6 motor je jako zahtjevan motor za odrzavanje,nije kao 1.8 16v,niti kao obicni gti,u njih sipaj sta hoces oni rade i idu...
VR6 je prica za sebe hoce redovan servis ulja prvo,ako se nekim slucajem desi da prokuha,da se pregrije sto posto ti ide generalka...na to su preosjetljivi,ulje mu se mora mjenjati na svakih 3-5 hiljada,ako mu se preskoci samo koji kilometar pocnu mu hidro podizaci kuckati i radi ko dizel lupka....to je mana vr6 a ostalo nista...potrosnja vr6 je od 13-15 normalne voznje gradske,a akop stisnes 20.
ubrzanje od 0-100 za 8.9 sec....sta jos treba...????????:lol::lol::lol:
salim se fin autic super samo naprijed..ali ako vec planiras prodavati jbg...
 
Član
VR - hehe ... imaju par mana i previse osjetljiv motor sto kaze keno87. Moras pazit na njega ko na dijete... fabricke greske su ima desni elektro podizac se sjebe iz nekog razloga, abs otkaze nakon nekog vremena, pocne ulje trosit... itd itd al dok ide sreci nema kraja...
 
Član
skoro sam vozio jednog vr-a lud je ide u pm podivlja u visokim obrtajima. a citao sam dosta o tim motorima po raznim forumima uglavnom ga ljudi blate, malo je onih sto ga hvale.
 
Član
evo kao sto sam obecao malo novi slika auto je opran i gepek je nazad ofarban sto su bile one mrlje auto ce uskoro ici na prodaju

jos malo slika
 
Član
Hmmm vidim da si iz Novog Pa se pitam jel to onaj vr iz Bucica mladi decko voza,ako je to taj onda znam o kojem je autu rec...Nema sta vidio sam auto par puta i izgleda kao da je juce iz tvornice izasao,u prolazu se ne cuje i ne primjecuje, jer izgleda kao i svaki drugi,al tko malo bolje opazi vidi da je to jako dobra stock vr6-ica... Nek je sa srecom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top