GOLF 2 TDI PD 4MOTION, VELIKI TURBO + NITRO

GOLF 2 TDI PD 4MOTION, VELIKI TURBO + NITRO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovo je projekat koji se mora pratiti a ti ZOKI ga morash updateovati redovno :cool:

Inache pratio sam i Leona ono sto se moglo upratiti na SeatClubCroatia gdje smo se i zajedno svadjali protiv onih sto su pricali protiv SM-a :icon_mad:

R E S P E C T :cool:
 
Član
respect do neba....nimalo ne sumnjam da ce ovaj auto rusit rekorde street race....kad planirate na cestu s tim....cuo sam hrpu pohvala za peru a to i proizvodi potvrdjuju....sretno u daljnjim radovima i nadam se da cemo sto prije tu zvijer vidjet slozenu....pozz
 
Legend
dakle.. projekat napreduje..

DSC01226.jpg

Tu je turbo bio malo preblizu, a vlasniku nikad nije dosta pa misli stavljati još veći.

Novi dijelovi me najviše uveseljavaju, pogotovo originalni. G60 rubnjaci i pragovi. Za one koji ne znaju, malo su širi nego standardni Gti
P7220095.jpg



Auto ču maksimalno olakšati, samo najnužnije ide unutra .Napravljena su vrata i haube od fibera (prednja nije na slici). Nisam ih ja radio smile.gif
P7220089.jpg


Auto ide u crnu boju pa sam koš pofarbao
P7250004.jpg


Iznutra sam izvadio gotovo sav izolacijski materijal. Samo sam ga pom podovima ostavio da ne bi kasnije hrdjalo. Unutra će biti armatura , dvije školjke i pojasevi. Ostalo je ili prodano, ili je završilo u smeću jer je - preteško
P8040024.jpg

P8040037.jpg


Malo je vruče , ali se ipak radi.
Ajmo po redu.
Da snage ne bude premalo
P8170072.jpg


Malo je vruče , ali se ipak radi.
P8170072.jpg

kvacilo
P8070044.jpg


Motor unutra
P8170062.jpg


Mjesta za veči turbo , u budučnosti ,ima
P8170064.jpg


pogon
P8170066.jpg

P8170068.jpg


toliko za sada, obavjestavat cu vas kako i sta zoki & petar rade

;)
 
Legend
eh sad zamisli
motor iz leona
u dvicu sa 4 motion pogonom
veci trubo
vise nitra
itd itd
puno lakse auto :lol:
 
Početnik
svaka cast, citav projekat do sada za max respect-a, kad kresne odma snimaj stavljaj nek gleda raja, nek potece neka vlaga iz klitorisa...:):):):)
jos jednom sretno, i svaka cast i na trudu i na Dizlo principu (nije lako, al se moze)...
pozz
 
Član
respekt ;)

Stvarno svaka čast za sve ovo. Nadam se da će uložena cifra opravdati rezultat i gušt.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top