GOLF 2 TDI PD 4MOTION, VELIKI TURBO + NITRO

GOLF 2 TDI PD 4MOTION, VELIKI TURBO + NITRO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
coyotus bastus je napisao(la):
Mogao bi i ja fasovati od Zokija;)

ako se naljutim i za tebe imam riješenje jedan ventil za nitro ćemo ti sj..bati i onda ću da i tebe otresem:icon_rolleyes::lol:

:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hehehhehehehhehehehehehhehe

DSC01227.jpg


DSC01226.jpg


n1005715200_30249087_2057400.jpg


n1005715200_30249089_6952224.jpg


n1005715200_30249091_1095278.jpg
 
Član
uh ovo ce da bude ludnica...
taj haldex steureung sam mislio i ja uzeti za svog 4motiona,ali mnogo novaca a i taj ventil kad prerade ne moze se vratiti na staro,ako bi nekad prodavao auto.
u svakom slucaju,puno srece u projektu i jedva cekamo da vidimo auto na stazi
sto bi rekli ameri samo nebo je granica
 
Legend
Zoki.TDI je napisao(la):
coyotus bastus je napisao(la):
Mogao bi i ja fasovati od Zokija;)

ako se naljutim i za tebe imam riješenje jedan ventil za nitro ćemo ti sj..bati i onda ću da i tebe otresem:icon_rolleyes::lol:

:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hehehhehehehhehehehehehhehe





to se koristis mojim fazonima, kako cu ja tebe dobit :D
morao bih ti saboraitati pola auta, da vozis na jednom klipu i sa jednom diznom hahahha :D
 
Legend
SVAKA CAST... ;););)

Samo jedno pitanje?
Jel ide komplet instalacija od golfa 4 ili je vezes na tablu od golfa 2... znam da je to otprilike nevazno, al me zanima kako ste to rijesili?

Poz...
 
Liga je napisao(la):
SVAKA CAST... ;););)

Samo jedno pitanje?
Jel ide komplet instalacija od golfa 4 ili je vezes na tablu od golfa 2... znam da je to otprilike nevazno, al me zanima kako ste to rijesili?

Poz...

vezeno uz tablu instalacije idu od seata 1.9 TDI 150 KS skojim sam vozio utrke i spaja se na tablu od dvoje...jer armatura od 2 je lakša..znači radimo na svemu da auto bude što lakši...nisam moga prije odgovorit..bio na grobniku ali odgođena trka za sutra zbog kiše...;)
 
nema za sada ništa novo...most je na pijeskarenju i kvačilo sam uzeo novo pa sad se to sastavlja,i vadimo tapicirung van... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top