Golf 2 new update str.15

Golf 2 new update str.15

Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

dzinn16v je napisao(la):
Samo jos gti ralica i bit ce cista petica...enterijer mi je extra,svaka cast na trudu

GTI obrve, pragovi i ralica (oriđinale) su u garaži i treba da budu postavljeni, al to tamo nekad an proljeće :)

Oggy je napisao(la):
dino1 je napisao(la):
jasa12 je napisao(la):
vidam gotovo svaki dan auto i stvarno lijepo izgleda al samo mi se ovo kod maglenki narandasto mi se nikako ne svida a za ostalo stvarno svaka cast

To narandžasto u maglenkama su mi žmigavci ;) i hvala za pohvale :D

Oggy je napisao(la):
felge su mi skroz out....ne leze nikako, guma izgleda predebela..

profil 40, predebel ?!



nije, al izgleda tako zbog toga sto je rub felge crn..




e zbog toga sam htio da ispoliram vanjski prsten felge , da se tačno vidi granica između felge i gume, ali bi bilo ružnije nego ovako. Što se tiče felgi nisu završene... ono crno je šprickit koji treba da se obradi i da se to prefarba crnim lakom ;)
 
RE: Golf 2 1.6 gtd

Sto malo detaljnije ne slikas enerijer (ili ja nisam nnaletio na te slike posto mi ne otvara svaku) msm da ti je enterijer mnogo bolji,ovo na haubi zastita mu ruzno stoji nije mi to to,koje ti je godiste ovaj golf,svaka cast na trudu stvarno extra i truda i para stavi motor 1.9 kao sto ti momak kaze i felne niszu za njega,a to sad da li je najbolji ili nije pa ljudi koliko ima golfova koji niste vidjeli zar ne ;) sve u svemu dvica odlica samo ovo na haubi i fele (i nzm kako si zadovoljan sa motorom lego bi mu 1.9) pozdrav
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

aa druze...dobar golf :D ...cestitke...nego uslikaj nam malo detaljnije enterijer...jako mocno izgleda..i od cega si ga radio..koji materijal
 
RE: Golf 2 1.6 gtd

Kako si ti zatvosio udubljenje za tablicu...jesi rezao pa vario novi komad plastike ili...?
 
RE: Golf 2 1.6 gtd

extra golf sve na svome mjestu, vidio ga u zivinicama i ja se pitam ciji li je kad ono tvoj sve najbolje:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Evo malo slikica...










Evo jedan VIDEO... UZIVAJTE :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=GMQcRSM0_LM
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd pogledajte video str.6

Kao sto ti na masci piše "pervert"....zaista je tako....najbolji golf do sada viđen;)
 
Top