Golf 2 new update str.15

Golf 2 new update str.15

RE: Golf 2 1.6 gtd

Znas sta nisam ja lud cuj malo slika:cool:

Savrsen sklad ;)

Sve je super od auta, lokacije i ostalih nacina slikanja:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

vidam gotovo svaki dan auto i stvarno lijepo izgleda al samo mi se ovo kod maglenki narandasto mi se nikako ne svida a za ostalo stvarno svaka cast
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Pa jbg jarane vidiš tio njemu karambolku...nema žmiga...a negdje trebaju da butu pa su sad tu...hehehehehe
 
Početnik
RE: Golf 2 1.6 gtd

felge su mi skroz out....ne leze nikako, guma izgleda predebela..
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Extra je golf ;)
nego samo me interesuje kod svih ovih golfova nijedna duboka karambolka se ne uklapa u rubove i kad se gleda sa strane izgleda ko da nisu njegove orginalne..
jel se moze uraditi sta po tom pitanju???to se meni licno ne svidja neznam za vas..sve u svemu golfac je predobar..svaka cast ;)
:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
RE: Golf 2 1.6 gtd

na ovome golfu je to sve extra uklopljeno, to je mana ovim dvicama, ali zato
imaju plasticni rubovi koji idu ispod karambolke da popune tu prazninu, ali ovako je vise clean
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
na ovome golfu je to sve extra uklopljeno, to je mana ovim dvicama, ali zato
imaju plasticni rubovi koji idu ispod karambolke da popune tu prazninu, ali ovako je vise clean

druze to mi je jedino sto mi se nesvidja jer ja pogledam auto vidim mu i vezni lim i karambolk..pa mi nekako ruzno izgleda to sa strane a sve u svemu ovaj golfac je extra kao i dosta drugih na forumu ;) svaka cast ljudi ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

jasa12 je napisao(la):
vidam gotovo svaki dan auto i stvarno lijepo izgleda al samo mi se ovo kod maglenki narandasto mi se nikako ne svida a za ostalo stvarno svaka cast

To narandžasto u maglenkama su mi žmigavci ;) i hvala za pohvale :D

Oggy je napisao(la):
felge su mi skroz out....ne leze nikako, guma izgleda predebela..

profil 40, predebel ?!
 
Početnik
RE: Golf 2 1.6 gtd

dino1 je napisao(la):
jasa12 je napisao(la):
vidam gotovo svaki dan auto i stvarno lijepo izgleda al samo mi se ovo kod maglenki narandasto mi se nikako ne svida a za ostalo stvarno svaka cast

To narandžasto u maglenkama su mi žmigavci ;) i hvala za pohvale :D

Oggy je napisao(la):
felge su mi skroz out....ne leze nikako, guma izgleda predebela..

profil 40, predebel ?!



nije, al izgleda tako zbog toga sto je rub felge crn..
 
Top