Golf 2 new update str.15

Golf 2 new update str.15

RE: Golf 2 1.6 gtd

golf je perverzija ziva, a tek felge, drama,
jedino mi nekako izgleda previse clean sa strane,
da si izvukao obrve ili neke lajsne gti, mozda bi bilo bolje
 
RE: Golf 2 1.6 gtd

Ma golf je EXstra ne moze se mu se prigovorit da nesto ne valja ;)

Bas sam gledao golfa u zivinicama svaka ti cast uradio si ga exstra posebna paznja je posvecena vidim na enterijer i odlicno jos jednom svaka cast :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Svaka cast za Golfa odlicno sredjen boja,felge,boja unutrasnjosti sve se jako lijepo slaze :cool::icon_biggrin::cool:
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Koja pozadina, da je bio neko ko zna slikati tu, ove slike bi bile boli glava...
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

jedan od najljepsih golfova u BiH,svaka cast,paznja posvecena detaljima,vjerujem da se uvijek ima sta raditi,ali i ovo sto je do sada odradjeno je savrseno;);)
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Fin golfac svaka cast i ja sam prije imao ovaj 16 gtd dobro je sluzio ima mu preko 20 godina i sad ide heh ali sa drugim motorom al dok je bio 16gtd dosta je ulja zdero :)
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Ulozeno je dosta ali se meni ni malo ne svidja ovaj golf, ni boja ni felne....nekako mi nije to to...ali svaka cast za trud
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

ArminM je napisao(la):
jedan od najljepsih golfova u BiH,svaka cast,paznja posvecena detaljima,vjerujem da se uvijek ima sta raditi,ali i ovo sto je do sada odradjeno je savrseno;);)

Ja mislim da je ovaj golf najljepsi u BiH. Svaka cast na ulozenom trudu i vremenu a vjerujem da je puno novca otislo na ovaj projekt. I sretno u nastavku sa radovima...
 
Top