Golf 2 new update str.15

Golf 2 new update str.15

Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Inace nevolim gofove, ali ovog moram pohvalit, perfektno je uradjen, bez greske. Svaka cast i sretno u nastavku projekta .... ;)

Usput evo i jedna slika iz zivinica!
 

Prilozi

  • 10102010267.jpg
    10102010267.jpg
    173,5 KB · Pregleda: 88

323

Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Odlican golf,svaka cast za rad.Felge su odlicne a nista manje i boja :D
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

definitivno najjaca dvica u bih,boja je prejebena,unutrasnjost extra odradjena,felge odlicne,bomobona golf,samo je zamjerka oko detalje na limariji nisu bas dobro odradjeni.Nisam se previse zagledao u Zivinicama,al sam vidio da ima gresaka,koje auto ovog tipa i namjene nebi trebalo da ima,nadam se da ces popraviti to.

sretno u nastavku i da ga dotjeras da bude jos bolji,pozzzzzzzz
 
RE: Golf 2 1.6 gtd

Lijepa duja,svida mi se branik...to ja namjeravam odavno sebi napraviti,unutrasnjost extra...
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

odlican golf po mom misljenju :) svaka cast! Samo mi malo bzv. zavrsetak na auspuhu, ali svako pravi sebi kako voli! :)
 
Početnik
RE: Golf 2 1.6 gtd

http://www.bhtuning.com/golf-mk2-1-6-gtd-mr-blue-t-38475.html
imas vec otvorenu garazu, a i projekat, sto tamo ne redas slike sve redom...
btw. predobar golf :D
 
Legend
RE: Golf 2 1.6 gtd

kao sto sam vec 215213 puta rekao, respect za vlasnika sto se odlucio da uradi ovako nesto, kao i za PEDANTNOST.. to je ovom vidu stylinga najbitnije..

dino druze, samo lagano, stim da ces morati ubrzo ganjati neke druge fele, ove su mi nekako pre agresivne za ovaj izgled auta ;)

pozzz
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 2 1.6 gtd

golf je perverzija,odlicno urađen,nego jel se on na piku prodavao za nesto sitno oko 4000km
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

CoL3 je napisao(la):
golf je perverzija,odlicno urađen,nego jel se on na piku prodavao za nesto sitno oko 4000km

Taj se jos prodaje al je u njemu 1.6 benzin mislim da je ista boja i isto je ovkao clean :D
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Hvala svima na pohvalama i kritikama! :D trudimo se :D

Preko zime planirani novi radovi ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.6 gtd

Kao sto noke rece, predobar golf, samo skontaj si kakve bbs, ats, centra turbo, fire and ice, brock b1 itd felge...
 
Top