Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Član
RE: Golf 2 by Dj

Puki uskoro sam kod tebe :)
Mozda i sa golfom, ako dobijem brzo saobracajnu :)


Armin, tenk bi mozda uspeo nesto.. ovo do sad je bilo sve sitno ;)
 
Legend
RE: Golf 2 by Dj

BoroLO je napisao(la):
285051_2334853611010_1239928478_32826280_465680_n.jpg

Mozda je se malo razvukao ? :)))

Ma kooooooooooo "TENK"... :cool:

Golf je dosta dobar, gledam slike i vidim mali milion sati ulozenih u auto... svaka cast... ;)
a felge mu bolesno stoje... :cool::cool::cool:
 
RE: Golf 2 by Dj

Pregledah sve stranice.. I stvarno sve pohvale za ulozeni rad,trud,vrijeme,novac .. ;)
Moj prijedlog za rore ti je neka jednostavna dvocjevka,ne da visi dole,i da ne bude mnogo napolje izvucena..;) Sretno :cool:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Liga :D Bar izgleda opasno kao tenk ....Malo je samo brzi hehe

Floyd jos nisam stavio rore, u potrazi sam... dajte slike, predlote itd... ???


Sto se tice auta, nisam dugo nista izvestavao... dosta je toga radjeno i uradjeno, auto se po malo vozika :)
Ovi dana pakujem tapacire od golfa 3, najverovatnije ce ici i sedista od editiona... I svasta jos nesto...


Okacicu koju sliku...


Inace porucene su gewinde, nove posto ove koje su mi stigle od 4 samo je jedna ispravna...
itd...
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

savrsen je covjeke, licno da biram dvicu za sebe s foruma, ova bi bila u top 3 , unikatno radis bez prepisivanja, ovo mi nije ni german, ni rat , ni clean..nezz sta je...samo prednji branik nije bas najbolji, motor 1.6 d - sramota :D :)
uzivo mogu misliti ko tenk je , zauzme cijelu traku :cool:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Mogu misliti kako to lezi po krivinama! :D
Kako se mimoilazis sa sleperima po uskim putevima :)
 
Početnik
RE: Golf 2 by Dj

:icon_eek: Daly,ti i onaj tvoj jaran sa 1.8 t motorom=najbolje dvice,jednostavno nebi se mogao odluciti kada bi morao birati jer svaka ima svoju posebnost

Tu necu brojati bivsu srdjanovu jer ona je historija nazalost ali definitivno pripada u grupu sa ove 3 gore ;)
 
Top