Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Član
RE: Golf 2 by Dj

Oggy Sta je sa volanom ? :)

Puki ja sam zaboravio kako on ide, do neki dan :) haha


Ljudi dal da spustam jos ? :p
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Ovaj volan je manjeg obima od standardnog :)
da nebi kupovao sporska djubrad, ja sam se ubio da nadjem ovaj model... i eto ga :)

Dvojkin nikako ne ide na ovu tablu :D
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

bit ce ovo premocno svegami, jedva cekam finalni proizvod, jedna od meni drazih tema na forumu;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

BoroLO je napisao(la):
Ovaj volan je manjeg obima od standardnog :)
da nebi kupovao sporska djubrad, ja sam se ubio da nadjem ovaj model... i eto ga :)

Dvojkin nikako ne ide na ovu tablu :D

Ne znam, druže, vidjećemo kad završiš, nadam se da ja griješim, ali stvarno je nekako previše ružan. Zar nema neki interesantniji, od nekog novijeg modela?
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Ma ogi , spam mu u krvi.
Ovaj volan je meni extraa, puno ljepši i od četvorkinog, a o trojkinom da ne govorim
;)
 
RE: Golf 2 by Dj

sunce ti poljubim :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: jest se prostro ko hummer :icon_smile: svaka cast za golfa bit ce poseban i primjetan u masi drugih
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: kakooo je i moćaan, još samo pozadi kakvu roru ljepšu i to bi bilo to :cool:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Rore ganjam, u potrazi sam za necim lepim u skladu sa autom...

Auto ce ici dosta jos dole, narucene su gewinde... tako da ce jos bolje izgledati.... :)

Prednje farove ganjam od amerikanca i masku... pa cu da prebacim sociva...

Ima jos detalja, koji ce biti.. .videcete...
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

davno sam rekao da ste ti i marko na posebnim drogama, dokazujete to iz dana u dan, golfaja je premocan, al ono bas bas, svaka ti dala:cool:
 
Top