Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Član
RE: Golf 2 by Dj

druze extra dobar projekat,svidja mi se kako to radis. Pocet cu od boje,jako mi se svidja ova crvena, extra je sta si ucinio sa zadnjim krajem,nisi puno zatvorio tablicu,ukinuo si oznake,dobro odradjeno
dalje mi se jako svidja sto je u pitanju plitki branik, to mi je posebno drago, danas svi furaju duboke, dobro je kad se nadje jedan u masi koji nema duboke
vjerujem da si muku mucio sa ubacivanjem sociva u ove golfove farove,i sam sam se patio neko vrijeme,jako su teski za rad,previse ovalan far,ali kad sve legne na svoje mjesto odlicno izgleda, pogotovo sto ti je clear glass,pa je vjerujem vidljivost pravo dobra sa ovim projektorima
ove fele koje si nabavio su zlo, leci ce ko budali samar,falcare su cudo. Kad budes postavljao taj prelaz na 5 rupa malo to poslikaj,zelim da vidim nacin na koji ces to izvest,mozda mi nekad bude trebalo;)
ovi planovi koje si naveo su extra dobri,pogotovo ovaj dio oko ubacivanja abf-a ili vr-a
samo naprijed,zelim puno srece u radovima,i redovno nas izvjestavaj,imas o cemu;);)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

dobro je sto si opet uspjeo da odradis jos jedno auto posle nesrece...treba za to imati puno volje...
lakiran je veoma dobro, farovi su prica za sebe...a te bbs-ke uhhhh;)
drugo, DJ..sta je sa muzike:icon_question:
srecno u nastavku radova;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

@ ArminM
Prelaz pravim od alu debljine 2.5cm, a navoji se prave konusni od celika pa se ubacuju u alu :)
Alu zbog tezine mora, ali navoji u alu nisu dobri nikako... :) tako da sam dosao na tu ideju kako da uradim...



@Puki....
Uhhhhh :D muzike imam punu radionicu, ne znam odakle da pocnem...
Pricekace da zavrsim ove limarske radove i motor... Pa onda ide detaljno pakovanje zike....

Trebao sam vec da pocnem radove, ali ovaj sneg :S pfff



Hvala obojici za lepe komentare ;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

:lol: Puki, pukiii :D nije prljav... :)

Ali je klasika, obicna siva sedista... :icon_rolleyes:
Tapaciri u pola zavrseni :D

Bice slika :lol:
 
RE: Golf 2 by Dj

Svaka cast na odradjenom poslu/projektu ;)

golf je uradjen odlicno, nema detalja koji mi se ne svidja, crvena boja mu odlicno stoji, jako lijepo izgleda sa plitkim branicima ne mora svaki biti sa dubokim, farovi su ti za svaku pohvalu i kad sam procitao da si rastavio audijeve nove da bi sastavio te zastao mi je dah :icon_biggrin:, felge odlicne i buduci planovi takodje ;)

sretno i obavjestavaj nas ;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

DRLA!
Dok ne vidim SS ove i oog LAnZARA u gepeku ne posjecujem ovu garazu vise!
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

@ GolFanatiCars Hehehe hvala :)
eeee imam da prodam-poklonim ako kome trebaju stakla od tih audi-evih farova :D haha


@Davore_
Ocekivao sam te sa takvim komentarom :D Dal Lanzara i SS ili nesto jace ? :p
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

De de konacno slozi sistem jedan do kraja pa onda idemo gore :D
A golfaja je boNboN
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Svaka cast golf predobro slozen, samo po meni taj auspuh nekako ne pase.. :cool:
 
Top