Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Golf 2 by Dj - Komentari projekta

Član
RE: Golf 2 by Dj

AnDel je napisao(la):
savrsen je covjeke, licno da biram dvicu za sebe s foruma, ova bi bila u top 3 , unikatno radis bez prepisivanja, ovo mi nije ni german, ni rat , ni clean..nezz sta je...samo prednji branik nije bas najbolji, motor 1.6 d - sramota :D :)
uzivo mogu misliti ko tenk je , zauzme cijelu traku :cool:

Jarane ne pratis temu :p Nije vise 1.6D sad je 1.9TDI :) :p

Sto se tice branika, uzasan je... nema dalje, kriv iscukan i nikakav :D I zmigavac jedan je razbijen :) Tugaaa :D

U pripremi je branik, a videcete kakav :p
I jos neki detalji su u pripremi :)






Hvala raja na lepim komentarima :)
Golf i jeste pravljen da bude unikatan, da bude nesto sto se ne vidja svaki dan....
Ali polako, ima jos dosta toga :)


Hvala jos jednom :cool:



A da kad prolazim jednosmernim ulicama, ja uvucem stomak :D hahahaha

Salim se, nisam jos probao... auto jos nije u javnosti :)


I mislim da auto bas i ne zasluzuje ovakve pohvale, al opet vam hvala :D
Meni on nije jos to to :)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

ArminM je napisao(la):
druze extra dobar projekat,svidja mi se kako to radis. Pocet cu od boje,jako mi se svidja ova crvena, extra je sta si ucinio sa zadnjim krajem,nisi puno zatvorio tablicu,ukinuo si oznake,dobro odradjeno
dalje mi se jako svidja sto je u pitanju plitki branik, to mi je posebno drago, danas svi furaju duboke, dobro je kad se nadje jedan u masi koji nema duboke
vjerujem da si muku mucio sa ubacivanjem sociva u ove golfove farove,i sam sam se patio neko vrijeme,jako su teski za rad,previse ovalan far,ali kad sve legne na svoje mjesto odlicno izgleda, pogotovo sto ti je clear glass,pa je vjerujem vidljivost pravo dobra sa ovim projektorima
ove fele koje si nabavio su zlo, leci ce ko budali samar,falcare su cudo. Kad budes postavljao taj prelaz na 5 rupa malo to poslikaj,zelim da vidim nacin na koji ces to izvest,mozda mi nekad bude trebalo;)
ovi planovi koje si naveo su extra dobri,pogotovo ovaj dio oko ubacivanja abf-a ili vr-a
samo naprijed,zelim puno srece u radovima,i redovno nas izvjestavaj,imas o cemu;);)


Pridruzujem se komentarima od kolege ARMINA...svidja mi se ;)
 
Legend
RE: Golf 2 by Dj

Ma poooooooooooojma ti nemas... :lol:
nego pitanje jedno, nisam upratio:icon_question: imas li servo:icon_question:
ako nemas onda si ono pravo hrabar... :cool: valja to motat drugg... :cool:

p.s.
Ma samo tjeraj, dobro ti ide... ;)
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Imam servo, ali je pumpa trenutno skinuta :)
Ne brini se ima me, motam ja to jednom rukom :D
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Erol bate aaa nema :( Uterao sam tockove u debeli minus, i ovo je vec... da ne moze niko pozadi da sedi...

I napred dolazi u obzir riba od 50kg max... :) zakacuje brate kako god...


Jedino 205/40 i 195/40 pa da ide jos dole...

Probacemo
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

evo rekao sam da necu komentarisati dok ne bude bio gotov, ali posto je skoro kraj...evo da krenem...:D

felge odlicne, fali nizi profil guma....:icon_rolleyes:

fali jos spustanja.....

drugi retrovizori......malo oldschool zacina :D

sve u svemu, predivan auto kome fali jos mnogo sitnica...a te sitnice ce da zaokruze cjelinu...ja vrlo dobro znam da je ovaj projekat samo 70 posto tvoje angazovanosti (potrudi se za onih ostali 30 posto)...znaci brate samo jos finese i bice to :cool::cool::cool::cool::cool:
 
RE: Golf 2 by Dj

Cvaja bas sjaji, stvarno mi se iskreno svidja, samo tockovi koliko ju dizu, toliko su i minus, nekako su bas preveliki, moras nesto ucinit da to legne jos dole, ne znam sta, al nesto ces vec morat smislit :) nizi profil jedino
 
Početnik
RE: Golf 2 by Dj

erol_brcak je napisao(la):
Cvaja bas sjaji, stvarno mi se iskreno svidja, samo tockovi koliko ju dizu, toliko su i minus, nekako su bas preveliki, moras nesto ucinit da to legne jos dole, ne znam sta, al nesto ces vec morat smislit :) nizi profil jedino

:cool:

Fakat siroka a visoka , mislim tockovi su nekako :icon_rolleyes: preveliki.

Probaj sa nizim profilom pa onda zagevindat ;)

Inace autooo predobro , definitivno se izdvaja iz mase ostalih dvica :cool:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Mogu vam reci da vam se cini da je visoka, tako izgleda na slikama iz kog razloga ne znam..

Ali visina je vec na zavidnom nivou...

Gume su 195/45 i 205/45

Kad se zavrsi ostalo docice 195/40 i 205/40


Inace gewinde jos nemam :D
Na putu su ka meni :D
 
Legend
RE: Golf 2 by Dj

Ma drug... vjeruj mi da je on na granici a meni predobro izgleda i ovako...:icon_eek: samo, nije sad mjerodavno gledati u blatobrane, jer si ih otvorio i tako dobio puno veci prostor nego sto ti je trebao, al to je tako i ne moze drugacije...

samo ti pogledaj na kojoj je visini most pa ce ti sve biti jasno... :cool: istina je da nize moze, al sad je tek SEX kada stignu gewinde, jer se otvaraju drugi problemi... raja konta da je "samo spusti" i to je to... ti vjerovatno znas o cemu ti pricam a ostali nek uzivaju u slikama... ;)
 
RE: Golf 2 by Dj

ma jasno je meni sve, imao sam i ja problema sa niskim et-om, samo velim da moras jos dole, ne znam kako ces i sta ces, al moras ako hos da budes ful kul :D :cool:

ma za respekta je samo kad si uspio namontirat ove fele i stavit auto u pogon na njima, al ipak, mozes ti to i bolje i dalje da ides :cool:
 
Član
RE: Golf 2 by Dj

Bas brutalno deluje, a da je dovoljno spusten vidi se po grtalici ;)

Sa uzom gumom i gewindama ce verovatno biti bolje i pozadi, u svakom slucaju, jedinstven golf, imamo slican ukus :cool:
 
Top