Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 16V 9A

d@llygti je napisao(la):
Odlican posao kolega.
Enterijer je odlicno ispao. Full koza je uvijek "IN"
Te lajsnice su problem inace , na pola auta su popucale.

Samo naprijed, svaka cast za projekt.

Hvala svima posebno tebi dalibore pomno prati tvoj projekat na vwcc ...i bitno mi je tvoje misljenje s obzirom na tvoj ukus...;)
 
RE: Golf 16V 9A

Evo posto sam odlucio malo zavrsiti s vanjskim izgledom,do ponovnog lakiranja auta malo cu se posvetiti motoru...
Evo za pocetak polirana osisna 50mm i malo igranja s poklopcem ventila
1zohjq8.jpg


Ievo koja malo bolja slika :123:
34is2yx.jpg

25tzwok.jpg

25tzwok.jpg


25u1egy.jpg

160bh9s.jpg
 
RE: Golf 16V 9A

Jebena duja pravo ;)
samo kako si ovako lose ofarbo usisnu, trebo si prvo ofarbat slova ova pa onda polirat.
 
RE: Golf 16V 9A

erol_brcak je napisao(la):
Jebena duja pravo ;)
samo kako si ovako lose ofarbo usisnu, trebo si prvo ofarbat slova ova pa onda polirat.

Drhtale mi ruke napio se noc prije...Salim se...a znam da sam trebao...Ali nije frka naletit cu opet ovaj dio s 1000 da skinem visak boje pa nakon montiranja cetke polir pasta i pomalo;)
 
Član
RE: Golf 16V 9A

Morao si opet nešto zagobeljit:lol:
Bit će to extra kad se sve sklopi...samo naprijed i manje ga rascecavaj;)
 
RE: Golf 16V 9A

Evo danas i prva cestitka...jbg.sto got covjek hoce bolje ono gore....i to dan prije vw susreta u karlovcu...neka glupaca me udarila na parkingu...sreca nasao sam je mamu joj j...
34gaszs.jpg

2djo1o7.jpg
 
RE: Golf 16V 9A

A kako necu...j...ti ipare i sve...gore mi je sad skidati branik i blatobran i vozit na farbanje,nego neznam sta....
 
RE: Golf 16V 9A

sranje jbg jos dan prije susreta i ja se veceras bio uzvozo a sve po gradu nakvi motori izljecu reko ajd u garazu bolje sprijecit nego lijecit druze polako skrpi koliko mozes nije strasno vidimo se svakako gore pozz
 
RE: Golf 16V 9A

dadao_style je napisao(la):
sranje jbg jos dan prije susreta i ja se veceras bio uzvozo a sve po gradu nakvi motori izljecu reko ajd u garazu bolje sprijecit nego lijecit druze polako skrpi koliko mozes nije strasno vidimo se svakako gore pozz

Jbg...Ma nece me sprijeciti nista da dodem...vidimo se sutra gore:icon_smile:
 
RE: Golf 16V 9A

Golf je ekstra a dosta ljudi ima kojima treba vozacke oduzeti ali jbg moze se desiti samo polako i nadam se da si uspio popraviti sve na vrijeme :cool: :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top