Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo posto mi je stara garaza zakljucana odlucio sam da otvorim novu a i u medu vremenu je radeno nesto novo na golfu...Inace golf je 87" u originalu,1.8 benzin,pa 2.0 16v 9A iz passata 92"....Ima malo clean style-a,na motoru su prosireni i polirani usisni i ispusni kanali,bregaste od KR-a....itd... od opreme daljinsko,bi-xenon,i svasta nesto uglavnom evo nove slike sa novim felgicama...
epp38.jpg

4s04du.jpg

e89ut5.jpg

2w57jbm.jpg

20hv7q.jpg

106ernt.jpg

2q19irp.jpg

bjg8xh.jpg

25jzjlt.jpg

avfrpj.jpg

10zd3qr.jpg

107pcg0.jpg

n5hkl2.jpg

21b6fm1.jpg

217dk0.jpg

331g1a9.jpg

x6m146.jpg

I posto ce duja za 20-ak dana u garazu na zimski san,tu je naravno jos jedna za hladne zimske dane
2yubocx.jpg

Imam jos puno planova za golfa,najprije se rijesit ovog zadnjeg talijanskog branika..nabavljen je i GTI bodykit,nadam se da ce bit love za nove gume i gewinde do 5mjeseca do godine...trenutno se nista ne radi,auto se voza,cekam ove kisne dosadne dane,tad nastupa sarafanje...ne brinite bit cete informirani:icon_smile:;)
 
Član
RE: Duja mk2 9A

uuuuuuuuuuuu cisti SEX!!! de mi reci sta si uradio s onom udarenom felgom? jesi uzeo drugu novu il si onu radio? golf ti je stvarno za pohvale, milina gledati..
 
Član
RE: Duja mk2 9A

svaka cast za auto,premocan je. Ova jedna steka bode oci.ali ostalo je sve cista perverzija;););)
 
Član
RE: Duja mk2 9A

predobar golf samo ukloni i ovu jednu steku preglupo izgleda:icon_sad::icon_sad:
 
RE: Duja mk2 9A

extra auto gledao dosta puta uživo sve 5 čak se sjećam jednom na dugopolju kad smo se vraćali sa vw meet split kad si zujno kraj mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top