Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Duja mk2 9A

Hvala svima...trudim se...bit ce ubrzo update novi...mora se zavrsit auto do proljeca i onda samo:123:
 
RE: Duja mk2 9A

Evo jedan mali update,ali meni drag posebno...
siber na kipu se ne vida bas tako cesto na duji,jer nije dolazio tvornicki...
Extra izgleda ja zadovoljan:icon_smile::icon_smile:
33ws7k8.jpg

2gtrp6s.jpg

2rd81gg.jpg
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Jako lijepo izgleda kolega ... To je sa audija 80 starog modela ako se dobro sjecam ...
Tako sam cini mi se negdje pokupio informaciju.
 
Član
RE: Duja mk2 9A

u mene ima siber isto ali nemoze se ovako podignuti :icon_sad:
Volio bi da ga nema nikako ;)

U tebe je ovo ekstra isaplo sta si prepravljo i kakvo je ovo ljepilo na krovu :icon_question:
 
RE: Duja mk2 9A

ovaj je od sirocca,a pase takoder od starijih audija i passata do 85-6 nisam siguran

Skrabo je napisao(la):
u mene ima siber isto ali nemoze se ovako podignuti :icon_sad:
Volio bi da ga nema nikako ;)

U tebe je ovo ekstra isaplo sta si prepravljo i kakvo je ovo ljepilo na krovu :icon_question:
Nisam nista prepravljao pase na saraf:icon_smile::icon_smile:
Samo je tesko naci uredan,da ne pusta vodu ili da nisu popucale vodilice...ipak je star 30-ak god...
Ovo sam lijepio dok nije bilo sibera,ali stajala traka 7-8 dana,sad je nemogu skinuti...koje je sredstvo najbolje a da ne ostetim boju?:icon_cry:
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Daj i meni nadji jedan od Rocca, moj orginalni sjeban :( i sad mi je na autu obicni kao na Duji...
 
Član
RE: Duja mk2 9A

ako pitas mene..moj radi sve samo nemoze da se otovri ovako kao u tebe na pola,mislim na gore ;)
Samo kliza ono bezveze :cool:
 
RE: Duja mk2 9A

Skrabo je napisao(la):
ako pitas mene..moj radi sve samo nemoze da se otovri ovako kao u tebe na pola,mislim na gore ;)
Samo kliza ono bezveze :cool:
pitao sam sandyja...naravno da ne moze kad ta opcija nije dolazila na duji...
U tuningu je bitno zaj...tvornicu:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Duja mk2 9A

dzinn16v je napisao(la):
ovaj je od sirocca,a pase takoder od starijih audija i passata do 85-6 nisam siguran

Skrabo je napisao(la):
u mene ima siber isto ali nemoze se ovako podignuti :icon_sad:
Volio bi da ga nema nikako ;)

U tebe je ovo ekstra isaplo sta si prepravljo i kakvo je ovo ljepilo na krovu :icon_question:
Nisam nista prepravljao pase na saraf:icon_smile::icon_smile:
Samo je tesko naci uredan,da ne pusta vodu ili da nisu popucale vodilice...ipak je star 30-ak god...
Ovo sam lijepio dok nije bilo sibera,ali stajala traka 7-8 dana,sad je nemogu skinuti...koje je sredstvo najbolje a da ne ostetim boju?:icon_cry:




nitro razrjedzivac i lagano,ne pritisci previse i ne natapaj krpu previse
 
RE: Duja mk2 9A

Kupio sam taj sprej za skidanje naljepnica...pomogao mi je ajme bez njega ne bih nista...
Znaci ni za zivu glavu ne drzite traku za zasticivanje dugo na autu,osijedit cete cisteci:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top