Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Duja mk2 9A

bice to perverzija...i unutra i vani...
a ovo sto je noKe postavio ...nevjerovatno najljepsi golf kojeg sam ikad vidio s vana....
samo slijedi primjer ;)
 
Član
RE: Duja mk2 9A

tek sad vidjeh ovu temu , prelijep golf ove felge su mu sjele pravo :)

samo ukini ovu steku skroz kad vec samo jedna ostala nek nema ni nije nemoj stavljat ni od audija procita na pocetku da i o tome razmisljas ,samo ukloni skroz :)
Ako kad daljinsko otkaze provaljuj :D i ako razbijes i stako barem je to za golfa lagano naci :)

Il mozes sebi izvuci zice dvije negdje ispod karamolke sa motorica od jednih vrata i sa baterijom od 9V za ne daj Boze da mos otvorit ako ti ostane daljinski u autu otkaze akumulator il nes slico, izvuces sebi zice negdje smotaj ispod branika i nek ima za to nikom ne govoris i posluzit ce svrsi ak ustreba :D
 
RE: Duja mk2 9A

Bit ce to sve dobro...nadam se :) treba mi samo srednja konzola od corrada znaci onaj dio plastike oko mjenjaca ako ima netko nek se javi
 
RE: Duja mk2 9A

Evo da malo skinem paucinu s garaze...malo se kemija ponajvise na sitnicama posto je zima pa mi se i neda zamarat vecim stvarima...hladno jbg :)
Malo nove rasvijete i muzike...
16hsvsy.jpg

25icaif.jpg

2zf6gcm.jpg

2jbuqdt.jpg

2zf8xo2.jpg

ngq81y.jpg

10pt0zm.jpg

1674ftz.jpg

biuypc.jpg

27xgmrr.jpg
 
Član
RE: Duja mk2 9A

dobra ova kutija pravo,imao sam jednom priliku da cujem kako svira ovakva ista,bar po izgledu. Ubijala se fino;);)
 
Legend
RE: Duja mk2 9A

super druze,odmasti masku dobro....pa znas sta ti je dalje , a i mjuza , ma super ....kojim pojacalom gonis brutusa?
 
RE: Duja mk2 9A

enesss je napisao(la):
super druze,odmasti masku dobro....pa znas sta ti je dalje , a i mjuza , ma super ....kojim pojacalom gonis brutusa?

bass rolu sam zadrzao najvise radi dizajna predobro mi izgleda...ne vjerujem da ce se ovaj zvucnik zadrzat u njoj pre slabo mi je 300w RMS-a...a vidjet cemo za pojacalo trazim neki dobar mono block bar od 1kW pa cemo mu naci odgovarajuci bass...
 
RE: Duja mk2 9A

Evo da te i ja pohvalim, nisam vw fan, bas naprotiv, ne volim vw, al cijenim dobar posao i kulturno auto, a tvoja cvaja je bas dobra, jedini detalj koji mi se nikako ne svidja su steke, ne to sto si samo jednu ostavio, nego sto si ih uopce ukidao, to je isfurano vise.

keep up ;)
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Zaista odlican auto.
Svaka pohvala je na mestu. Dosta truda i rada ulozeno.
Sto se tice zimskog ni on nije los , naprotiv, boja mu je izvrsna. Volim takve nijanse zelene.
Pomalo je gusterski kao i moja boja.
pozz.
 
RE: Duja mk2 9A

Hvala svima na lijepim rijecima :) sto se tice steke ona ode ubrzo...samo sad nije bas vrijeme za limarske radove...imam jos par sitnica na vanjskom izgledu...pa mislim da ce biti jos bolje...tj.uvijek moze bolje :)
 
RE: Duja mk2 9A

prelijepo si sredio golfa, sta je bilo sa tablom iz corada,
steta ako si se predomislio dobro bi mu legla, e sad jedno pitanje, hehe
kako si spojio pozicije u zmigavcima, jesi doveo zice sa pozicije iz fara,
ili kako vec:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top