Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Duja mk2 9A

druga kao sto vidim steku svi spominju pa ja necu, golf ti je FANTA uvijek su mi se svidjali iako su bezz ali kad se mal srede straha.
Vidim da si i isfrezao njivu sa njim znaci da ide ko zmaj :)
 
RE: Duja mk2 9A

Ide ide afreza bolje od traktora .-)

Evo svjeza roba sutra ide u golfica,kupio danas malo sminke
s64t90.jpg

2i880zt.jpg
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Ma Golf je extra frendu....felge su mu legle ko kec na desetku...zašto svima smetaju zaravnane šteke:icon_question:
Na proljeće zaravnaj i vozačevu da se o njima više ne priča:icon_smile:
 
Legend
RE: Duja mk2 9A

dzinn16v je napisao(la):
Neznam za ovaj bodykit GTI treba ga sad upasati na rubnjake posto su prosireni a onda moram bojati i branike,a vidjet cemo nekako mi se vise svida ovaj malo clean-style,bez steka,lajsni,plastika i ubrzo odose i zmigavci...neznam ali zelim imati malo drugacijeg golfa...svaki drugi ima GTI bodykit i BBS i fura German style,a pola od toga nije OEM

slazem se, sad se raja fura na fabricki izgled, dok su prije 2 godine se smijali (ja kad sam stavio bbs rm na autu, bilo je joj mogao si stavit neke opasne petokrake bla bla.. kad sam ih prodavao, niko ih nije htio (prvi set) i onda se odjednom preokrenulo sve..)

ako odlucis da furas taj clean do kraja, onda ga uradi bas tako (zatvori i mjesto za tablicu naprijed,zmigavce, lijevu steku, ono uradi ga bas da valja, ove felge mu dobro izgledaju, ubijes ga u pod i ziv bio ! :)

e da.. sjetio sam se, vidim da mu fali nesto

pogledaj ovo :

fali mu prag ! :D
08092007594ir4.jpg


pogledaj malo slike ovog golfa, meni je pre pre dobar..
http://www.bhtuning.com/showthread.php?mode=linear&tid=4866&pid=61814
 
Legend
RE: Duja mk2 9A

o tome pricam.. moze golfa izgledati extra i bez gti bodya i tih shematskih stvari, na koje se furaju ovi novi chuneri
 
RE: Duja mk2 9A

.nOKe je napisao(la):
o tome pricam.. moze golfa izgledati extra i bez gti bodya i tih shematskih stvari, na koje se furaju ovi novi chuneri

Svaka cast .nOKe za prijedlog htio u predhodnom postu napisat ;) a ovaj crni golf je unikat na svoj na svoj nacin je odlican i jedinstven i sto kazes treba samo znat pogledat malo vise golfova i koji nemaju GTI body kit
 
RE: Duja mk2 9A

Imam ja bodykit ali ga ne zelim na svojoj duji,ici ce do kraja u clean style to mi se svida,hvala nOKe za savjet...planirao sam pragove ali moram naci bas da budu exta s linijama auta,a ne one cu-ha uvrnute...uglavnom to cemo srediti sad preko zime ima vremena do proljeca,za sada poliram felge,skida se steka i ide clean prednji branik,ostalo sta mi pane na pamet ili ako imate jos kakav dobar savjet pucajte .-)
 
Legend
RE: Duja mk2 9A

extra, postujem to..
evo ja sam ti postavio ovog crnog, drkica je bas :D
i prag mi se cak svidja, ravan, nije prevelik, ne strsi.. ma bas dobar..

slikaj nam sve fino sta i kako radis, nek ima dokumentovano ;)
 
RE: Duja mk2 9A

Danas nabavljena armatura od corrada g 60 da imam sta redit cijelu zimu...malo je ofucan ali nadam se da cu ga dotjerati do savrsenstva...prvenstveno treba vratiti ove sive dijelove u crno,to je neki seljo bojao...a fali mi par sitnica pa neka se javi netko ako ima dijelova...
16bd6kx.jpg

2itg68i.jpg


Nadam se da ce to ovako ispasti na kraju
2ur1ci1.jpg
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Čestitam:lol:
Nemoj samo fušerit kad budeš slagao špricvand tuneru i mora ispasti perfektno...ako trebadne šarafa,znaš gdje sam;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top