Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Duja mk2 9A

Hvala svima na pohvalama...steka ode ove zime samo jos nisam siguran dali da je ukinem ili da stavim od audija,a neznam razmislit cu jos...
Sto se tice felge napravio mi ju je onaj goran iz gruda...ma lik radi cuda kad sam je stavio na balanserku ispalo da je ravnija nego ostale 3 :)

dadao_style je napisao(la):
extra auto gledao dosta puta uživo sve 5 čak se sjećam jednom na dugopolju kad smo se vraćali sa vw meet split kad si zujno kraj mene

;)
 
RE: Duja mk2 9A

Odlican golf ;) svaka cast sve je vise nego predobro :cool: svidja mi se.
Samo steku ukloni i vrh je :icon_biggrin: dalje nema
 
Legend
RE: Duja mk2 9A

ima stvari koje mi se svidjaju vise, druge manje.
prije sveg, zapelo mi je za oci ova vrata bez steka, pa onda kad sam vidio da si ostavio jednu, zapelo mi je za oko.. to ces vratit na staro, nadam se..

gti body kit definitivno, puno ce ljepse izgledati..

motorni prostor je perfektan !
 
Član
RE: Duja mk2 9A

vrati steke i odlican je :D
ili stavi od audija.. ako ti se ne svidjaju ove sa dvice ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Duja mk2 9A

odlican,sviđa mi se sve,samo il ukloni i ovu steku il vrati i suvozacu:cool:
 
Član
RE: Duja mk2 9A

fin golf nema sta..svida mi se pravo..kao sto vecina rece il je ukloni il vrati steke..ona stvarno bode u oci..
a ostalo je stvarno extra..svaka cast..
 
RE: Duja mk2 9A

.nOKe je napisao(la):
ima stvari koje mi se svidjaju vise, druge manje.
prije sveg, zapelo mi je za oci ova vrata bez steka, pa onda kad sam vidio da si ostavio jednu, zapelo mi je za oko.. to ces vratit na staro, nadam se..

gti body kit definitivno, puno ce ljepse izgledati..

motorni prostor je perfektan !

Neznam za ovaj bodykit GTI treba ga sad upasati na rubnjake posto su prosireni a onda moram bojati i branike,a vidjet cemo nekako mi se vise svida ovaj malo clean-style,bez steka,lajsni,plastika i ubrzo odose i zmigavci...neznam ali zelim imati malo drugacijeg golfa...svaki drugi ima GTI bodykit i BBS i fura German style,a pola od toga nije OEM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top