Golf 1 " spojler na gepeku "

Golf 1 " spojler na gepeku "

Legend
RE: Golf 1 diesel:::eek:pet malo majstoriso'

fino fino druze super si uradio;), a sto se lakiranja cijelog auta tice , nije samo kupiti kompresor i spricu......mimo iskustva sranje je kad nemas komore....trunka prasine,ikakve prljavstine u zraku,komarac.....sve ce ti se vidjeti na laku,ovaj komad na gepeku je uzak pa se i da , ali kad je duga povrsina npr krov ,....hauba....tu se zna fulati.... ako se vec odlucis za to.....dobro pripremi gdje ces lakirati , i gledaj da budu topliji dani....ili grij hehe;)

samo ganjaj look ovog crvenog i golf ce da bude bolesno dobar.....btw cini mi se da je ljuboje sa foruma napisao da ima za prodaju felgice 14-ke prednje 7 i 8 , a zadnje 8 i 9 J sirine .....to bi ti na ovaj look sjelo samo tako
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::eek:pet malo majstoriso'

zile je napisao(la):
svaka cast fin kulturan kec bez plastika i ostalih sranja. Ovo za gepek je pun pogotak stvarno auto izgleda 10 puta ljepse poslije ovog ako ides na stil kao sto je ovaj crveni nesumnjam da ce bit jedan od ljepsih espaca u BiH svaka cast i samo lagano ;)

P.S. u koju boju mislis farbat auto ?

hvala,opet ce u zutu ja mislim

enesss je napisao(la):
fino fino druze super si uradio;), a sto se lakiranja cijelog auta tice , nije samo kupiti kompresor i spricu......mimo iskustva sranje je kad nemas komore....trunka prasine,ikakve prljavstine u zraku,komarac.....sve ce ti se vidjeti na laku,ovaj komad na gepeku je uzak pa se i da , ali kad je duga povrsina npr krov ,....hauba....tu se zna fulati.... ako se vec odlucis za to.....dobro pripremi gdje ces lakirati , i gledaj da budu topliji dani....ili grij hehe;)

samo ganjaj look ovog crvenog i golf ce da bude bolesno dobar.....btw cini mi se da je ljuboje sa foruma napisao da ima za prodaju felgice 14-ke prednje 7 i 8 , a zadnje 8 i 9 J sirine .....to bi ti na ovaj look sjelo samo tako

pokusat nesto ako krene kako ne treba odmah prekidam do tada cu malo da ucim kako se to radi.hvala ;)
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::eek:pet malo majstoriso'

evo zacrvenio sam stopke nisam bas zadovoljan jer sam farbao po noci i po hladnoci ali sam skontao da se uz malo truda moze bas dobro odraditi pa cu neki drugi put opet ponovo..
[attachment=26364][attachment=26365]
[attachment=26366][attachment=26367]
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::zacrvenio stopke..malo slika

fino je ispalo
lijeva je dobra jos malo desnu u donjem desnom uglu cini mi se da je malo ostalo tamno ili je to do slike;)
 
Legend
RE: Golf 1 diesel:::zacrvenio stopke..malo slika

fino izgleda ;)
jesi li kupio 2k lak ili spray ?
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::zacrvenio stopke..malo slika

Amer je napisao(la):
fino je ispalo
lijeva je dobra jos malo desnu u donjem desnom uglu cini mi se da je malo ostalo tamno ili je to do slike;)

ne cini ti dole mi u desnu stopku na dnu ulazi voda pa je crno jednom sam skinuo stopku ocistio ali ne zgodno stegnuti sarafe pa mi ulazi voda nekako

enesss je napisao(la):
fino izgleda ;)
jesi li kupio 2k lak ili spray ?

slucajno gledao neke sprejeve u Bingu i naletim na crveni transparentni i uzmem da probam dobar nije bas kao oni namijenjeni za stop svijetla
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::zacrvenio stopke..malo slika

fino tebi to ide
samo polako
a jesi razmislja o 1.6 td motoru
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::zacrvenio stopke..malo slika

napredujes druze,samo polako,dobro ti je ispalo to na gepeku sto si farbao,svaka cast,samo naprijed,malo po malo i dovest ces ga u stanje koje zelis;)
 
Član
RE: Golf 1 diesel:::zacrvenio stopke..malo slika

mate123 je napisao(la):
fino tebi to ide
samo polako
a jesi razmislja o 1.6 td motoru

@mate jesam mate ali to kad KEC bude samo moj jbg sad ga vozi i stari jbg
@armin hvala ide polako sve je to jos slabo ali ici ce;)
 
Član
RE: Golf 1 diesel

super napreduje,sto nisi i na zadnjem braniku stavio crvenu traku ili ofarbao?kako napreduju felnice,jel si odradio i druge 2??
 
Član
RE: Golf 1 diesel

sreckoas je napisao(la):
super napreduje,sto nisi i na zadnjem braniku stavio crvenu traku ili ofarbao?kako napreduju felnice,jel si odradio i druge 2??

evo bas sad radim ;)
@Davor hvala
@mazda hvala
 
Top