Golf 1 " spojler na gepeku "

Golf 1 " spojler na gepeku "

Član
RE: Golf 1 " GTI ralica "

lepo mu je legla,ma samo polako kad vide tvoji da se toliko cimas oko auta pocece i oni da brinu vise o njemu pa ce pasti i spustanje ;)
 
Član
RE: Golf 1 " GTI ralica "

sreckoas je napisao(la):
lepo mu je legla,ma samo polako kad vide tvoji da se toliko cimas oko auta pocece i oni da brinu vise o njemu pa ce pasti i spustanje ;)

iz tvojih usta u Bozje usi :cool::cool:
 
Član
Evo poslije GTI ralice stigao i mali krovni spojler Kamei za Golf 1 od ErRoRa i stopke sam vratio u fabricko stanje, prvo su bile pola crne, pola crvene pa crvene sad ovako dok nesto drugo ne smislim.
[attachment=36967]
MOMO volan rolam odavno iako nije bas u dobrom stanju :icon_biggrin:
[attachment=36970]
Ovo je okaceno na retrovizor :icon_biggrin:
[attachment=36971]
Sve marke sto zaradim odose na auto a nista se ne vidi tako da mi je glavni cilj farbanje, sad bi trebala neka zastita prije zime, danas nasao old skul felge ali nazalost nisam ih uzeo jer ne pasu, bile na Reno Cliu ali i na njega neko stavio, centralna rupa prevelika, a i oko rupa je neko petljao nesto.
Probao sam i led bijele pozicije, fino svijetle :cool:
[attachment=36972]
Pozdrav do iduceg updatea :cool:
 

Prilozi

  • Picture 409 [1600x1200].jpg
    Picture 409 [1600x1200].jpg
    100,2 KB · Pregleda: 89
  • Picture 411 [1600x1200].jpg
    Picture 411 [1600x1200].jpg
    75,7 KB · Pregleda: 71
  • Picture 412 [1600x1200].jpg
    Picture 412 [1600x1200].jpg
    48,1 KB · Pregleda: 34
  • Picture 413 [1600x1200].jpg
    Picture 413 [1600x1200].jpg
    75,4 KB · Pregleda: 43
Član
fino, fino ;) samo meni se ovaj interovac ne svidja nikako :D :lol: :lol: dok taj lijevo je vec druga prica :cool: :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
fino, fino ;) samo meni se ovaj interovac ne svidja nikako :D :lol: :lol: dok taj lijevo je vec druga prica :cool: :icon_smile:

:lol: Imperator se izgleda vraca pomalo, neki dan skoda identicna vrsi polukruzno i ja cekam da se okrene kad vidim obicne stopke umalo da mahnem, mislio da si ti :cool:
 
Član
fino ti napredujes,samo tako,,ja dado jaranu svoju masku bez znaka,zaboravio da tebi treba:icon_sad:
 
Fino radis svaki dan nesto novo ;) a kazes da se nista ne primjeti :D nemoj tako da pricas ;)

Samo jos da ga ofarbas i da ne pricas vise da se ne primjeti ;) sala malo :icon_biggrin:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Fino radis svaki dan nesto novo ;) a kazes da se nista ne primjeti :D nemoj tako da pricas ;)

Samo jos da ga ofarbas i da ne pricas vise da se ne primjeti ;) sala malo :icon_biggrin:

jbg boja je prva, a ja krenuo obrnuto, valjda ce i to doci na red, hvala ;)
 
Top