Golf 1 " spojler na gepeku "

Golf 1 " spojler na gepeku "

Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

poslusaj noketa za gewinde volan i rucicu mjenjaca :D :D

a ev kako izgleda na tvom autu ..slaba rezolucija pa mi mrsko bilo da se trudim haha :D



evo sa gewindama hahaha :D
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

pa hajde onda ufati se posla :p :D

btw nadji bijele zmigavce :D
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

Kako se odmah KEC loveri raskomentarisali, po meni felne super izgledaju jos kad ih postavis eeee!
Samo napred i puno srece
 
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

Super odlicno...Samo ih ispoliraj da im ogledalo zavidi...Po meni jdna od najljepsih, mozda cak i najljepsa 13" felga :cool:
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

hvala svima,problem je sto nemam auto stalno na raspolaganju jer stari ide na posao,pa tako kad ga ulovim onda poliram tako da ce malo potrajati
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic" namontirao zadnje dvije

evo konacno sam namontirao zadnje dvije da vidim kako izgleda nisam ih jos zavrsio ali ima vremena.Nasao sam neke gume 165/70 samo da su na felgama

[attachment=25594][attachment=25595]
[attachment=25596][attachment=25597]
[attachment=25598][attachment=25599]

to je to za sada,najpotrebnije mu je jedno farbanje ali do toga neke sitnice sredjivat i jos da javim da sam zamijenio amortizere eto pozz
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic" namontirao zadnje dvije

lepo je druze doslo,nego jel si i polirao sa onom pastom za poliranje aluminijuma posto ne sijaju nesto,mada bi mogao da stavis neki distancer da izbacis malo felnu
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic" namontirao zadnje dvije

sreckoas je napisao(la):
lepo je druze doslo,nego jel si i polirao sa onom pastom za poliranje aluminijuma posto ne sijaju nesto,mada bi mogao da stavis neki distancer da izbacis malo felnu

prljave 7 dana stari voza,nisam ih prao a ispolirao nisam jos do kraja dosao do 1200
 
Top