Golf 1 " spojler na gepeku "

Golf 1 " spojler na gepeku "

Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

evo da i ja malo osvjezim temu.Kupio sam ATS classic felge poceo sam da ih radim i jedna je skoro pri kraju.Evo slike
prvo je izgledala ovako
[attachment=24530]
pa onda ovako
[attachment=24531]
[attachment=24532]
i sad izgleda ovako
[attachment=24533]
jos malo moram polirati rub,ispolirati linije i na kraju cu sve bezbojnim da se manje prlja.Uradio sam jednu i vec mi je dosadilo pa sam htio pitati vas da li bi bilo ruzno da jos jednu uradim ovako u crnoj varijanti a preostale dvije ostavim u boji aluminijuma,jer me bole prsti a pola noktiju sam izbrusio.
Malo sam ga oprao
[attachment=24534]
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

eeee svaka cast, prelepo izgleda! ;)
Samo nastavi, odradi ih sve u ovaj kolorit... rubovi su odradjeni kao originalni!
Deluje kao potpuno druga felga!
Samo jos razredjivacem pre lakiranja popravi linije na rubovima... ma sta god uradis imaj u vidu da su to felge i da ce se kotrljati po zemlji, ja jesam perfekcionista kada je u pitanju pedantnost u radu, ali felga tolerise i malo fuseraja :D.
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

deez je napisao(la):
eeee svaka cast, prelepo izgleda! ;)
Samo nastavi, odradi ih sve u ovaj kolorit... rubovi su odradjeni kao originalni!
Deluje kao potpuno druga felga!
Samo jos razredjivacem pre lakiranja popravi linije na rubovima... ma sta god uradis imaj u vidu da su to felge i da ce se kotrljati po zemlji, ja jesam perfekcionista kada je u pitanju pedantnost u radu, ali felga tolerise i malo fuseraja :D.

hvala,:lol: probat cu da ne fuserim ali ako bude potrebno moze se malo i sfuserit :lol::lol::lol:
 
Legend
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

felge su lijepe, ako ces me poslusat, skupljaj pare uzmes gewinde (199€) i stavis ove felge sto vec imas na njega, sa gumama 175 50 (moze i veci profil ak ne nadjes) i imat ces prelijepog golfa..

ides u pravom smjeru, i sto se mene tice, ja bih trazio orginalani volan od keca (GTI kao i rucicu mjenjaca) ipak je fabrika nesto najljepse sto izgleda na ovom autu..

evo ti nekoliko slika nek ti posluzi kao eventualna inspiracija da ne bude da ja ljudima otvaram oci ..

nest na ova fazon samo sa tvojim felgama ;)
mk1_gti_red.jpg


imam jos mali milion slika keceva, pa ako budes zainteresovan dodaj me na msn (noke_gtd@live.com) pa ti posaljem i eventualno pomognem oko nekih stvari
pozz ;)

volan :
mk1gti002ke6.jpg
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

Stvarno ce mu ove felge ljepo stat .... ja sam isto mislo uzet take felge ali sprecilo me nesto tj finacije
 
Član
RE: Golf 1 diesel "ATS classic"

extra je ispalo,sad se pomuci i za ostale pa ih odradi tako,samo sto se tice lakiranja,nemoj da stavljas lak na to gde si polirao jel ce da spadne,nema zasta da se drzi,znaci stavi samo na crnu,mada ni tamo ne moras jel ta farba bi trebalo da ima u sebi lak,pozdrav druze i samo napred,bice extra golfic,posle skupljaj pare za 175/50 r13 i tek ce tad felna da ti dodje do izrazaja
 
Top