"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

Član
evo ja dosao kuci sa ovog eventa. Sto se mene kao posjetioca tice organizacija je bila dobra, bas fino druzenje. Momci su se stvarno potrudili, cak je tu bio i bazen u kojem su se mnogi rashladili. Vidio sam se s nekim clanovima foruma s kojima se dugo vidio nisam i to mi je posebno drago.

AMK Venom je odlicno odradio natjecanje u decibel dragu i njima cestitke na tome.Aksam se danas dobro namucio da osposobi tarikovu skodu za takmicenje i uspio je:cool::cool:. Clan foruma koki+ je danas bio najglasniji, cini mi se 149,4db, ali ne uzimajte me za ozbiljno, mozda nisam dobro upratio.


Momci iz AMK Burnout takodje svaka cast, prevalili su dalek put, spalili par guma. Zao mi je sto kolega Dragon nije bio da vidi sta mu je Sandro spremio na zadnjem kraju svog rocca, ovom prilikom se sandru izvinjavam jer nije dobio pice koje sam mu obecao, ali sam je kriv jer je u trenutku kad sam donosio pice pobjegao vani sa djevojkom:D

Ako mi ne bude mrsko ubacit cu nesto slika i klipova, mada edo i jos neki iskusniji fotografi su odradili svoj posao, pa ce njihove slike bit zanimljivije definitivno

Jos jednom s moje strane AMK Ze-Tuning-u sve cestitke na danasnjoj organizaciji, s obzirom da je prvi puta jako su se dobro pokazali, puno srece u daljnjem radu;)
 
Član
VENOM BRATEE gori zemlja je raja bilo da se zahvalim clanu Z3ndom ili kako vec sto je izasao u susret sa 50 mm2 kablom u zadnji cas i time pomogao da AMK Venom team ostvari prvo mjesto u street B klasi....:D


na povratku malo ganjanja sa sandy_mo ali jbg diesel je diesel :123::123:



a za organizaciju nemam sta reci osim svaka cast od skutera pa nadalje...
 
Član
107kmr7.jpg


6o0glt.jpg


25iutcp.jpg


i3ao0y.jpg


23k7lfl.jpg


33xydrk.jpg


xcj6gk.jpg


23uakh4.jpg


19b4p3.jpg


2qius7c.jpg


16c2tlw.jpg


zwxrg1.jpg


2r3e26g.jpg


169f237.jpg


2eofq5x.jpg


f3t7bs.jpg


4l0spl.jpg


kf5avs.jpg


2rqy655.jpg


28vpqau.jpg


67t6k6.jpg
 
Član
Evo stiglo se kuci hvala Bogu.


Momcima iz organizacije svaka cast, skuteri na ulazu u grad i pratnja do mjesta odrzavanja za ovo skidam kapu. Dobro ste se potrudili oko svega to se vidjelo iz prilozenog.

Sve pohvale za momke iz ZE Tuning ekipe;)
 
Top