"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

Član
@rchy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
@rchy je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
koji je ovo frajer koji se pojavljuje u plavoj majci :lol:


hahahahaha xD ne smijem ni reci da sam ja :$ :p

jel ovo tvoj bijeli Polo, malo sam ga zagledao danas

Jeste, predstavljen je u projektima pa pogledaj ako imas vremena ;) Volio bih da sam te upoznao, izgleda nisi bio sa svojim Polovnjakom :)

Bit ce prilike za upoznavanje, ja sam malo njuskao oko auta ali tebe nije bilo tu, prozor je bio otvoren ali nikog u blizini auta
Moj Polovnjak danas ostao kuci, dosao sam gore s onim crvenim audijem, A4 S line
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo ja dosao kuci sa ovog eventa. Sto se mene kao posjetioca tice organizacija je bila dobra, bas fino druzenje. Momci su se stvarno potrudili, cak je tu bio i bazen u kojem su se mnogi rashladili. Vidio sam se s nekim clanovima foruma s kojima se dugo vidio nisam i to mi je posebno drago.

AMK Venom je odlicno odradio natjecanje u decibel dragu i njima cestitke na tome.Aksam se danas dobro namucio da osposobi tarikovu skodu za takmicenje i uspio je:cool::cool:. Clan foruma koki+ je danas bio najglasniji, cini mi se 149,4db, ali ne uzimajte me za ozbiljno, mozda nisam dobro upratio.


Momci iz AMK Burnout takodje svaka cast, prevalili su dalek put, spalili par guma. Zao mi je sto kolega Dragon nije bio da vidi sta mu je Sandro spremio na zadnjem kraju svog rocca, ovom prilikom se sandru izvinjavam jer nije dobio pice koje sam mu obecao, ali sam je kriv jer je u trenutku kad sam donosio pice pobjegao vani sa djevojkom:D

Ako mi ne bude mrsko ubacit cu nesto slika i klipova, mada edo i jos neki iskusniji fotografi su odradili svoj posao, pa ce njihove slike bit zanimljivije definitivno

Jos jednom s moje strane AMK Ze-Tuning-u sve cestitke na danasnjoj organizaciji, s obzirom da je prvi puta jako su se dobro pokazali, puno srece u daljnjem radu;)
Mi smo dosli samo da opravdamo ime kluba :p Sto se pica tice nema veze bitno je da ste primjetili detaljcic :cool: :cool:


NeverMind je napisao(la):
VENOM BRATEE gori zemlja je raja bilo da se zahvalim clanu Z3ndom ili kako vec sto je izasao u susret sa 50 mm2 kablom u zadnji cas i time pomogao da AMK Venom team ostvari prvo mjesto u street B klasi....:D


na povratku malo ganjanja sa sandy_mo ali jbg diesel je diesel :123::123:



a za organizaciju nemam sta reci osim svaka cast od skutera pa nadalje...

Ide Fabiana fino, mada me nesto isprepadalo pocelo se auto trest na vecim brzinama pa nisam smio stiskat puno, mada koliko sam vidio ti si isao oko 200, ja pod punim gasom nas 4 u autu i pun gepek guma jedva 190 :cool: :cool:
 
Član
Ja sam ti rekao imas pice za ovaj detalj, ti rece ajde ponesi odmah. Ja sam krenuo po pice ali vidim ti ode vani s autom. Tada je i Kico nosio nake pive tamo prema vama
 
Član
Isao da saperem ono od guma sto sam isprskao, nisam htio da ostaje na autu, pa sam sve defekte rijesio odma :D
Onaj detalj je bio spremn za ProTuning u Sarajevu, al nazalost Ibiza nije dosla gore pa nije bio vidjen tako da je ovo bila premijera hahah :D :D :cool:
 
Član
Gledam na klix-u slike i tekst (vjerovatno ste im to vi pripremili) i jedina zamjerka što niste spomenuli momka koji je prevalio najveći put, a to je Mladen sa Audi B4 karavan kao i ove na dB dragu u najvećim klasama, a ne samo organizatore dB-a AMK venom ;) čestitke pobjednicima i organizatorima!
 
Član
Bilo predobro, organizatorima sve pohvale. Pazilo se na svaki detalj, bas svaka cast i max respect :cool: Cevapi opet na nivou :D

Evo i rezultata sa dB-a

Klasa MINI:
1. Omar Mehović 139,9
2. Dino Jahić 138,3
3. Avdo Rustemi 134,9

Street A:
1. Senad Hodžić 139,6
2. Vedad Oćuz 139,0

Street B:
1. Amk VENOM team (Tarik Delić & Ammar Akšamija) – 135,4
2. Mirnes Ahmić 134,2

Street C:
1. Adnan Hajdić 149,4
2. Matko Petričević 142,2

Open - MAX
1. Mladen Jovanović 149,3
2. Mahir Keskinović 145, 3

Deathmatch - Mladen Jovanović
Najglasniji na takmičenju - Mladen Jovanović 150,7
 
Član
ev pregledao sve slike...izgleda da je atmosfera bila super...zao mi je sto nisam mogao doci ( bolestan )...da bar jednu sliku bacim s zenama....sto je to Dragon zakazao pa ga nije bilo...
 
Član
Ovim putem ovako javno zelim ispred PROtuninga cestitati momcima iz AK ZE-Tuning na ogromnom trudu, zalaganju i uspjesno organizovanom 1. tuning meetu u gradu Zenica. Skupili ste iskustva tako da na ovome gradite za dalje.

S postovanjem,
Jazic Madzid
 

JD.

Član
odlicno je bilo svaka cast ze-tuning na organizaciju, sve prosloo bez greske!!! nadam se da cete napraviti opet nesto uskoro ( u ovoj godini ) :)

jedina zamjera je to sto nisam bio obavijesten za bazen haha :p

poz svima
 
Član
evo da se i ja javim respekt za ovaj event na nivou je sve svaka cast.. ja sam doso da ispostujem jer sam obeco doc nisam mogo bit dugo.. neki znaju zasto.. ( cak sam doso sa autom jos zakicenim od svatova) mozete pretpostavit sta je u pitanju veliki pozz i vidimo se opet raja!
 
Top